Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit tegyek, ha valaki autóval...

Mit tegyek, ha valaki autóval követ?

Figyelt kérdés
2012. aug. 15. 18:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Önkormány tekerése a Rendőrség felé.
2012. aug. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És ha sietek valahogy, mondjuk oda kell érnem a munkahelyemre? :(
2012. aug. 15. 18:31
 3/13 anonim ***** válasza:
67%

Ilyen nincs... Ha valaki követ és félted az életed miatta, leszarod a munkahelyed.

Rendszám felír, rendőrséget felhív.

2012. aug. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Akkor bemehetek a rendőrségre? És ha utólag azt mondják, hogy nem is követett és én félek hazamenni a rendőrségről?
2012. aug. 15. 18:36
 5/13 anonim ***** válasza:
51%

Az a vicc az egészben hogyha tegyük fel a haverjaiddal elintéznéd a követőket akkor lecsuknának


Ha viszont a rendőröknek szólsz azok meg nem csinálnak semmit,esetleg csak 5 év után,azalatt meg bőven kinyírnak,ennyit a zsarukról

2012. aug. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

Utolsó, te ezt a baromságot honnan veszed? 5 év után???

5 év alatt lemegy egy tárgyalássorozat...

Esetleg megöltek már úgy, hogy a zsaruk nem tettek semmit?

2012. aug. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: követni általában lopott autóval szoktak. Vagy legalábbis valami mindig gyanús körülötte, hiszen senki se fogja meg a saját autóját, amiről rendszám alapján egy pillanat alatt megállapítható az összes adata...

Esetleg lehet, hogy magánnyomozó volt?

2012. aug. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Egyik nap mentem az utcán, még nem volt éjjel, de sötét volt. Én fiatal nő vagyok, egy szintén fiatal férfi jött utánam autóval. Többször megpróbáltam lerázni, egyértelmű lett ezekután, hogy valóban utánam jött. Bemenekültem 1 forgalmas helyre, ahol telefonon segítséget kértem, jöttek értem autóval, arra az időre a srác eltűnt.

Az merült viszont fel bennem, hogy mit kellene tennem ugyanebben a szituban, ha nem tudok pár perc alatt zsúfolt helyre, emberek közé menni, hanem haladok 1 kihalt utcán és jön utánam autóval...

2012. aug. 15. 18:56
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
Közvetlen számot keress a kerületi Rendőrséghez és hívd őket ha bajban vagy.
2012. aug. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%

#6


Ha nem értetted az iróniát akkor sajnálom.Az tény hogy az ilyen ügyek NAGYON sokáig elhúzódnak ebben az országban

2012. aug. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!