Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ezt a képet látva, tényleg...

Ezt a képet látva, tényleg mindenkiből lehet rendőr?

Figyelt kérdés

[link]


Oké, hogy ez nem Magyarországon van, de én is láttam már olyan rendőrt, aki fiatal volt (kb 30 éves) és erősen túlsúlyos. Nem egy ilyen embert láttam még, mert egyik közeli ismerősöm a rendőrségen dolgozik és szoktam neki vinni néhány dolgot. Ott szoktam látni, hogy tényleg sok a túlsúlyos ember.


Pedig elméletileg testnevelés is kell.....vagy hogy van ez?


Nektek mi a véleményetek?


2012. aug. 9. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Azok az emberek akik azert akarnak rendörnek elmenni,hogy megvedjek a polgarokat (igazsagosan) azokat nem veszik fel.De azokat akik a politikusoknak a kedvenceit vedik meg azokat igen mindegy,hogy milyen az az ember ;) Tisztelet a kivetelnek ami 10% .
2012. aug. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

öregem rendőr volt már nyugdíjas de ő szokta mondani

ezek a mai taknyok a saját árnyékuktól meg ijednek és nem a közbiztonságot de még 1 bevásárló kocsit sem bízna rájuk


meglát 30 rendőrt abból 1 re ha azt mondja ez ér valamit a többi tölteléknek is gyenge

2012. aug. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Mindenkiből lehet sajnos.És csodálkoznak,miért van annyi rendőrvicc.
2012. aug. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez egy extrém példa a képen. Nem minden rendőr megy ki az utcára intézkedni, egy irodista miért nem lehet túlsúlyos?

Képzeld el, hogy milyen érzés lenne az, ha te nem lehetnél vállalkozó túlsúlyosan.

2012. aug. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet ha megtudja csinálni a fizikai felvételit. Láttam már izmos, szikár gyerekeket is kihullani a felvételin. Ilyenek viszont nem nagyon jutnak be.


Elképzelhető hogy vannak ilyen rendőrök, de ők valószínű még a 90-es években szereltek fel. Most már elképzelhetetlennek tartom.


Persze lehet az is, hogy az iskola elvégzése után hízik meg, aztán pedig valahogy átevickél a fizikai alkalmasságikon minden félévben.

2012. aug. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2012. aug. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!