Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha valaki rejtve csörget meg...

Ha valaki rejtve csörget meg sokszor telefont az milyen pénzbírságot kap? Kb mennyit (50. 000Ft-ot? )

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy használt telefont vettem és csörget telefonszámokat, amiről én nem is tudtam. Emiatt nem akarok börtönbe menni :(
2012. júl. 26. 16:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Semennyit. Vagy melyik paragrafus szankcionálja a telefonszám rejtve csörgetését? Vagy hogy jut ilyen baromság az eszedbe?
2012. júl. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez nem baromság. Feljelentett az egyik barátnőm mert (lehet) én zaklatom őt telefonon. Ezért kérdeztem mennyit kell fizetni. Ebből bíróság is lehet? Ha lejön a híváslista akkor kiderül, hogy tényleg az én telefonom volt?
2012. júl. 26. 16:38
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda? A telefon magától hív számokat?
2012. júl. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen megcsörgeti a számokat a tudtom nélkül.. Ezért kapok valamit?
2012. júl. 26. 16:47
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Ez a telefon gondolkodik baszod, lehet hogy megjelentek az érzelmek is ezért hívogatja az exedet. MESTERSÉGES INTELLIGENCIA! HÓDOLJ BE NEKI!
2012. júl. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A telefonok nem csöngetnek meg csak úgy számokat!

A telefonodnak baja van! Vidd el szerelőhöz!


A csöngetés önmagában nem büntetendő! Pláne hogy vétlen vagy!

Lehetne a zaklatást mondani de ahhoz is kell a szándékosság!


Szóval nem kapsz büntetést de vidd el a telót szervízbe!

2012. júl. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Az lehet, hogy baja van mert használtan vettem.

De hiába mert már írtam fel lettem jelentve (mert lehet én csörgetem barátnőmet).

Ezzel mit csináljak?

2012. júl. 26. 17:07
 8/11 anonim ***** válasza:

Kérd ki a híváslistát, ha valamilyen rendszerűség van a hívásokban, akkor egyértelmű, hogy vírus. Ezzel bizonyíthatod a rendőrségen is.

Amennyiben 1-1 hívás van, és teljesen más időpontokban, szóval nem pontosan percenként, vagy hasonló, akkor viszont vállald a következményeket.

2012. júl. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

az lesz, hogy majd a büntetőperben szakértő fogja bizonyítani, hogy telefon csörgethet-e magától, és ha igen, miért, stb.

Viszont ha hazudsz, akkor a szakértői díjat is Te fizeted, vagyis a bűnügyi költségre még számolj rá + 50.000 Ft-ot.

Az is zaklatás, hogy ha a barátnőddel megbeszélted, hogy nem Te hívod, hanem a telefon rossz, viszont többszöri kérése ellenére nem javítattad meg a telefont.

Remélem kapsz legalább egy évet felfüggesztetten, aztán majd nézhated, hogy hova menjél dolgozni.

2012. júl. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Semmit nem fog kapni.Minket apám barátnője zaklatott telefonon,emailban.És addig jutott már hogy a kislányom bántalmazását is bele írta az emailokba,hogy fejbe rúgja stb.Szóval több hónapi zaklatás után elmentünk a rendőrségre.Emailok kinyomtatva a telefonban meg voltak az üzenetek és azt mondták ezzel nem tudnak mit kezdeni.Annyit mondtak írjam meg neki hogy fel van jelentve és abba is fognak maradni.Akkor én meg írtam neki és és jött az újabb mocskolódó válasz.Eltelt pár óra és jött egy újabb üzenet hogy ilyen hülyékre nem pazarlom az időm és onnan kezdve abba is maradt.Én is azért gyűjtöttem minden tőle kapott emailt sms-t hogy rosszul járjon de semmi.Szóval ő egy ártatlan hívásokért tuti nem kap semmit.Nálunk is minden napos volt a dolog.
2012. júl. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!