Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerintetek tényleg van még...

Szerintetek tényleg van még olyan tettes, aki ondót hagy az "áldozatában", vagy az áldozaton?

Figyelt kérdés
Nekem ez annyira hihetetlennek tűnik.
2012. júl. 18. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Van, de egy bőrdarab is elég a lány körme alatt, vagy egy hajszál. Volt olyan eset is ahol foglenyomat alapján ítéletek el valakit. Sőt a mobilját is bemérik akárhol jár, kikapcsolt állapotban is. Sokan nem tudják, de ha a mobilod melletted van, a hatóságok úgy is lehallgathatnak téged. A mobilod gyakorlatilag egy poloska.
2012. júl. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: Kikapcsolt mobilt is be tudnak mérni?( Ez azért furcsa, mert Bándy Kata telefonja egy hétig volt a gyilkosnál, Horák Nóra telefonjai meg 8 hónapig!!!)
2012. júl. 18. 16:07
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

Első jól mondja, kikapcsolt mobil is bemérhető. Úgy lehet védekezni ez ellen, ha áramtalanítod, tehát kiveszed az aksit.

Gondolom az elkövető is ezt tette.

2012. júl. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Szerinted ezek okos emberek, akik ezeket elkövetik? Egy az, hogy buta, a másik meg ő nem néz NCIS-t meg helyszínelőket stb:D
2012. júl. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Antimod ***** válasza:
81%
Utolsó szerintem megmondta, miről van szó. Nem mérik fel tetteik súlyát, ösztönlények, szerintem egy részük nem is hallott még DNS-vizsgálatról.
2012. júl. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

Ezek az emberszerű lényeket csak az ösztönük vezérli.


Ökörköri

2012. júl. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 18. 16:55
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Most gondolom a Pécsi esettel kapcsolatban kérdezed.

Azt szerintem te is tudod, hogy az elkövető nem egy észkombájn, és akkor még finoman fogalmaztam.

Legjobb esetben is talán 4ált. osztályt végzett.

2012. júl. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Úgy általában kérdezem. Sokszor lehet hallani, hogy ondóból vettek dns-t. Nem csak nálunk, külföldön is. Jó néhányszor mondta a tettes, hogy direkt készült rá, és mind azt hiszi, megúszhatja. Ennyire hülyék nem lehetnek, ott hagyják a "bizonyítékot" az áldozaton.
2012. júl. 18. 22:26
 10/10 anonim ***** válasza:
Mutass olyan bűnözőt vagy bűnelkövetőt, aki arra készül, hogy el fogják kapni! Függetlenül attól, hogy 4 általánosa van vagy egyetemi diplomája. A diplomás is simán lehet olyan ostoba, hogy nyilvánvaló bizonyítékokat hagy hátra. Az élet más területén is igaz, hogy az, hogy valakinek diplomája van, nem jelenti feltétlen azt, hogy életrevalóbb, életképesebb, mint egy olyan ember, akinek 8 általánosa, esetleg "csak" szakmunkás bizonyítványa van.
2012. júl. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!