Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ti ezt elhiszitek? Bándy Kata ügy

Ti ezt elhiszitek? Bándy Kata ügy

Figyelt kérdés

Tudom, hogy bármekkora tragédia, már sok embernek a könyökén jön ki a Bándy Kata-Péntek László ügy. De kérek mindenkit, hogy a "Nem mindegy ez neked" és egyéb, tárgytól eltérő kommenteket hagyja ki.

Kérdésem tárgya ez a cikk részlet:

"– Védencem elmondása szerint mivel a lány ellenállt, ezért a szexuális aktus nem történt meg. Fojtogatni kezdte, de azt mondta, hogy nem lökte le a lányt az árokba, véletlenül csúszott meg, és úgy zuhant le – folytatta a védő, aki hozzátette: P. László elmondása szerint ezután megijedt, hogy elrohant, és csak a hírekből értesült arról, hogy Kata meghalt. A gyilkosság helyszínére pedig soha többé nem tért vissza.


- Mint mondta: hörgő hangokat hallott még, ezért reménykedett, hogy a lány életben maradt."

forrás: [link]


Több nyitott kérdés is fennmaradt:

Ha a dulakodás után az árokba csúszott a lány, akkor hogyan került le róla a nadrág/szoknya és a fehérnemű?

Tegyük fel, hogy igazat mond a vádlott, és nem történt erőszak. Akkor a rendőrség csak a fehérnemű hiányából következtetett a nemi erőszakra? Mert ezt már egy ideje nem említik, az ügy kirobbanásakor viszont 100%ra azt állították, hogy szegény lányt megerőszakolták.

Utolsó kérdés: Lehet fogadni. Hány évet kap Péntek László?



2012. júl. 18. 06:38
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
41%

Senki semmit nem tud még. Most jön majd a nyomozás, a vizsgálatok, aztán a bírósági eljárás.


Nem most kell megoldani az esetet, és főleg nem a GYIK-en, laikusoknak...

2012. júl. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

"S a legfrissebb információk szerint Kata két hete szombaton szándékosan Dugonics utcai otthona előtt két utcával a Vöröskereszt utcánál fordult fel a Felhővámház útról, mert pontosan tisztában volt vele, hogy éjszaka sötét alakok mászkálnak otthona környékén."


[link]


Itt olvastam... ezért írtam hogyha ezt tudta akkor talán felelőtlenség volt egyedül elindulni és tényleg muszáj nagyon észnél lenni,(nőknek meg főleg) még ha van az embernek biztonságérzete is. Én csak azt kívánom, hogy az igazi tettest fogják el, és szenvedjen annyit amennyit ez az ártatlan lány szenvedhetett...:(

2012. júl. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
92%

"Nem most kell megoldani az esetet, és főleg nem a GYIK-en, laikusoknak..."


Senki nem akar megoldani semmit ez ügyben... csupán csak beszélgetünk itt a GYIK-en...

2012. júl. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Az összes hírek eddig csak a média találgatása. A rendőrség amíg nem 100% biztos a dolgokban addig nem mond semmit. A rendőrség pedig megemlítette hogy VALÓSZÍNŰLEG megerőszakolták. Ezt gondolom abból következtették hogy nem volt rajta ruha. A többi már csak a médiának a hülyesége.


Meg az sem mindegy hogy hol találták meg a gyilkos DNS mintáját. Ha például a hüvelykenetben, akkor lehet mondani 100%-osan hogy megerőszakolták.


Szerintem életfogytiglanit fog kapni. Mint már egy előző kérdésben is leírtam válaszként. Nem fogják hagyni a rendőrök hogy megússza. Ezt a lányt szinte az összes pécsi rendőr személyesen ismerte. Ha enyhébb büntetést kapna, a rendőrök szerintem sunyiban elintéznék a dolgokat. (indokolatlanul felköti magát, tisztázatlan okokból kapott egy fejlövést) De legalábbis a szabadulása után biztos hogy nem lesz hosszú életű. Ezért nem aggódok Marian Cozma gyilkosai miatt sem. Lehet hogy viszonylag hamar fognak szabadulni. De az tuti, hogy nem fognak valami sokáig élni a szabadulásuk után.

2012. júl. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 Andizsuzsi ***** válasza:

"Meg az sem mindegy hogy hol találták meg a gyilkos DNS mintáját. Ha például a hüvelykenetben, akkor lehet mondani 100%-osan hogy megerőszakolták."


A ma reggeli híradóban - rendőrségi forrásra hivatkozva - azt mondták, hogy a körme alatti bőrcafatokból.

2012. júl. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
DNS összehasonlító teszt nem egy félnapos dolog, valószínűleg csak azért mondták, hogy kikényszerítsék a vallomást a gyilkosból, de még folyamatban van.
2012. júl. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Utolsó: A laborvezető mondta, hogy pár óra alatt meg van a dns vizsgálat!
2012. júl. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 Andizsuzsi ***** válasza:
A vallomást bármikor visszavonhatja illetve megváltoztathatja, ezért hazudni nincs értelme. Amúgy is már beismerte.
2012. júl. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Nincs értelme, mégis hazudik. A védője sem hiszi el, hogy egyedül volt, ahogy nyilatkozik, abban minden benne van. Kirendelték, muszáj védenie, de mag van a maga véleménye. Nem értem miért, és kit, kiket takargat annyira a gyilkos, mit akar ezzel a tettes társainak annyira bizonyítani???
2012. júl. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Gondolom ha beszél a társairól, azok bosszút állhatnak a családján.
2012. júl. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!