Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Civil ruhában elverhet a...

Civil ruhában elverhet a rendőr? (KÉP)

Figyelt kérdés

[link]


[link]



#náci #tapló #rendőrterror #civilrendőr #cigányverés #szemkilövés #gumubod
2012. júl. 12. 07:00
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Mármint amikor ti kihallgatáson előadjátok a sztorit, eszetekbe jut-e, hogy évek mulva elolvassa azt a terhelt.
2012. júl. 13. 18:49
 12/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nem értem a kérdésed.

Hány éves vagy?

2012. júl. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Ha nem érted akkor elmagyarázom.



Itt fent, a kérdésben szereplő második linken, egy rendőr beszél az ügyelettel, többek között az elkövetőről. Természetesen az ügyészségen is meghallgatták, nyugodt körülmények közt és jegyzőkönyvezték, ahol szintén nyilatkozott ugyan erről, többek között az elkövetőről íme:


[link]



A kérdésem, hogy a rendőr, amikor nyilatkozik, akkor tudatában van-e annak, hogy amit mond vagy hazudik, azt el fogja olvasni a terhelt is. Ahogy én is elolvastam 2 év múlva, az iratismertetésen. És ez befolyásolja e őt a nyilatkozatában. Nyílván ha nem hiszi a rendőr, hogy a terhelt valaha is megtudja az ő nyilatkozatát, akkor szabadabban nyilatkozik és/vagy hazudozik, mintha nem tudná.


Tehát a rendőr tudj?

2012. júl. 14. 08:41
 14/16 anonim ***** válasza:
Nyilván tudja, hiszen ha bírósági szakba kerül az ügy, akkor ott is vallomást kell tennie.
2012. júl. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

[link]



[link]



[link]



Ez a két dokumentum nem ellentmondásos? Az egyik közvetlen az eset után volt, a másik sokkal késöbb az ügyészségen? Mi az ellentmondás? melyik az erősebb vallomás?

2012. júl. 14. 12:05
 16/16 anonim ***** válasza:
Szóval megszívattad a rendőröket, ők meg jól elvertek ha jól értem. Én úgy gondolom megérdemelted.
2012. júl. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!