Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit lehetne tenni?

Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Az öcsém aki 18 éves hülyeséget csinált.Kondizik és rásegít egy kicsit,amit általában a jól kigyúrtak csinálnak.Most nem is az a lényeg nem szeretem hogy az legyen a főtéma,hogy miért,én sem támogatom.A lényeg az hogy vett valamelyik fajtából.Nem használta el és eladta,mert vett másikból.Elküldte egy vevőnek 60.000ft értékben ez egy elég drága fajta a mai napon már utána jártam.Átvette a vevő,utánvéttel lett küldte el neki.De feljelentette hogy ő fehérjét akart venni és nem kapott semmit.A pénzt vissza fogták.Kérdeztem az öcsém mekkora borítékban küldte.Azt mondta A4-es.Egy A4-es borítékba nem nagyon hiszem hogy 2-3 kilónál több beleférne.És ha mondjuk 2kiló fér bele csomagolással együtt akkor 30.000ft/kg fehérje.Elég drága lenne.Utána jártam a fehérje áraknak a 6.000ft/kg is elég drága az 10kg az minimum egy doboz.Ez is csak úgy jutott a tudomásomra hogy ma kapott a bíróságtól idézést és én vettem át.
2012. jún. 28. 18:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
röviden és tömörön fejtsd ki hogy mi a lényeg, mert én ebből nem sokat értek (4 éve gyúrok) csak a lényeget mert ebből én nem tudtam le venni semmit sem !
2012. jún. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
30.000ft/kg-os áron már szarvasgombát meg aranyat lehet venni, biztos hogy az a fehér por fehérje volt?
2012. jún. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Inkább írd le, mi áll a bírósági idézésben, mert nem értjük, mi a konkrét kérdés. Gondolom a vevő tudta, hogy illegális szert rendel, nem értem, miért tett feljelentést, hogy ő csak fehérjét akart venni, lehet, hogy lebukott a szüleinél vagy ilyesmi?
2012. jún. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Akkor érthetőben.Egy injekciós szert küldött el.És nem por volt.De az a lényeg hogy a vevő pénzt vissza kapta a kokszot eltette és még feljelentette öcsémet hogy nem kapott semmit de ő fehérjék akart.Szerintem tisztában volt vele hogy mit rendel,öcsinek azt írta tudja is hogyan kell használni.A bírósági papírban az áll hogy csalás bűntette miatt lesz a tárgyalás.
2012. jún. 28. 18:54
 5/20 anonim ***** válasza:
De miért küldte neki vissza az öcséd a pénzt? És még mindig nem értem, hogy illegális szer eladása miatt jelentette fel vagy azért, mert nem kapta meg az árut? Ha az utóbbi, akkor az öcséd postai feladóvénnyel tudja bizonyítani, hogy feladta és bankszámlakivonattal, hogy visszautalta a pénzt.
2012. jún. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Azért jelentette fel hogy venni akart fehérjét és nem kapott semmit csak egy A4-es borítékot.De a vevő is nagyon jól tudja hogy kokszot rendelt amit meg is kapott.Kifizette a postásnak de a rendőrség vissza tartotta a pénzt,nem az öcsém küldte neki vissza,mivel utánvéttel küldte el öcsém kokszot.na most a vevő úgy akarja beállítani mintha ő lenne az áldozat.Így pénz is lesz meg koksz is.Magyarul elég rafinált.
2012. jún. 28. 19:07
 7/20 anonim ***** válasza:
Ha én küldök neked 60eFt-ért egy a4-es csomagnyi patkánymérget, megeszed?
2012. jún. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Finom csokis, tőlem hívhatod fehérjének is.
2012. jún. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Én nem jelentkeznék a patkányméreg hirdetésedre.És ezt original megbízható forrásból szerzi be.A kokszosok tudnának mesélni.És ha szétnézel egymásután dobálja internetes webáruház oldalakat ahol tudsz rendelni kokszot.
2012. jún. 28. 19:19
 10/20 anonim ***** válasza:

Tehát megkapta az árut, kifizette és még aznap szólt a rendőrségnek, hogy egy ÜRES borítékot kapott?


A feladóvényen is látszik, hogy hány kg vagy gramm volt pontosan a csomag, a postás aki átadta is tudja bizonyítani, hogy nem üres volt a boríték. Nem értem, hogy tarthatja vissza a rendőrség a pénzt, mikor a vevő kifizette a postásnak??? Nem szoktak ilyen gyorsan intézkedni, mire beérkezik az eladó feljelentése, a pénz már rég az öcsédnél kellett volna, hogy legyen! Esetleg az elképzelhető, hogy rendőr az illető?

2012. jún. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!