Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit szóltok ahhoz, hogy már a...

Mit szóltok ahhoz, hogy már a belvárosban is leütik az embert az értékei miatt? Én meg még azt hittem, hogy csak a 8-9. ker. A veszélyes.

2012. jún. 7. 19:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
63%

pl mert nem minden esetben van kivilágítva.

nappal persze sokan vannak, de este nem feltétlenül.

2012. jún. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
63%
Nem elég az a rengeteg támogatás amiket a kormány ad nekik a mi adónkból,kell a mocskoknak egy kis zsebpénzre való kábítószerre és bicskára hogy legyen mivel szúrkálni
2012. jún. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

" már a belvárosban"


Nem "már", hanem mindig is, és nem "a belvárosban" általában, hanem az aluljárókban. Aluljárók, pályaudvarok a bűnözés szempontjából a legveszélyesebb helyek, ezt mindenkinek tudnia kellene, aki nagyvárosban lakik.


"Én meg még azt hittem, hogy csak a 8-9. ker. A veszélyes"


Azok egyre kevésbé, a tömbrehabilitáció miatt. Vannak sokkal kellemetlenebb helyek, főleg a X., XIII. kerületben, de minden aluljáró (főleg a Nyugati) és pályaudvar környéke veszélyesebb az átlagnál.

2012. jún. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Azt bírom már amikor a gyakorikérdések adminjai törölik azokat a hozzászólásokat amik próbálnák felnyitni az emberek szemét.Hihetetlen hogy ennyire cenzúrázott már az internet is,tiszta fideszes ez az oldal is
2012. jún. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Eredetileg amúgy én is a cenzúra miatt írtam ki ezt a kérdést. 1 órával előtte valaki írta, hogy cigányok voltak e az elkövetők, azt a kérdést rögvest törölték. Úgyhogy én újrafogalmaztam polkorrekt változatban. Neked milyen hozzászólásodat törölték?
2012. jún. 8. 15:21
 16/21 anonim ***** válasza:
beszoptátok k0csögök, a zsidesz rohadtnarancsos cenzura elér minden oldallt! Húúúha!
2012. jún. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
jo hir, hogy 5/4 megvan, mar csak egyet keresnek, kapjanak valami melto bortonbuntetest..
2012. jún. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Éljen. Remélem szokástól eltérően nem felfüggesztettet kapnak.
2012. jún. 9. 01:12
 19/21 A kérdező kommentje:

[link]


Ágyneműtartóban bujkáltak a paraziták.

2012. jún. 9. 01:34
 20/21 anonim ***** válasza:

01:12


A büntetési tétel 5-10 év csoportos rablásnál, de ezeknél a többszörös visszaesőknél a felső határ 15 év.

2012. jún. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!