Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit szóltok ahhoz, hogy már a...

Mit szóltok ahhoz, hogy már a belvárosban is leütik az embert az értékei miatt? Én meg még azt hittem, hogy csak a 8-9. ker. A veszélyes.

2012. jún. 7. 19:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Kis naiv... Én belvárosi gimibe jártam, minden sarkon állt legalább egy csöves, a többiről nem is beszélek... Egyébként Kőbánya és Angyalföld is hasonló, mint 8-9. ker...
2012. jún. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%
aluljárókban, pl nyugati nem árt óvatosnak lenni, ez alap.
2012. jún. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ez nem a IX.ker. egyik aluljárója? Egyébként ezek is utaznak, ezek itt most a kamerákkal sem foglalkoztak.Úgyis meglesznek, üljenek csak 8 évet csoportos rablásért...
2012. jún. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom, hogy lehetek óvatos, ha egyedül ballagok, és 4-5-en rámrontanak, ráadásul hátulról. Egyébként, biztos, hogy ezek cigányok voltak? Szerintem nem mindegyik.
2012. jún. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem mindegyik, de szerinted aki ilyenekkel haverkodik nem köztük nő fel, ahelyett, hogy ő húzná fel őket, ő süllyed le a szintjükre.
2012. jún. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
18%
elhúzhatsz judapestről ha nem tetszik, ilyen egyszerű. Sőt az országból is, az még jobb.
2012. jún. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Ez a Ferenciek tere aluljáró.
2012. jún. 7. 21:11
 8/21 anonim ***** válasza:
71%

"Nem tudom, hogy lehetek óvatos..."


úgy, hogy estefele kerülöd az ilyen helyeket, illetve ha utazol is figyelsz merre mész. pl maradsz a tömegben amíg lehet. a legtöbb esetben 5-10 perces kerülő kihagyni a sikátorokat meg szarabb aluljárókat vagy azok részeit.


persze nem garancia semmi se, de lehet mérsékelni az esélyeket.

2012. jún. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
71%

amúgy kérdező, speciel a belvárosban vannak a legszarabb helyek :/


[link]


5-6-7-8-9 ezek belvárosnak számítanak véleményem szerint.


ebből a 8-9 simán szar.


a terek pedig este alapból neccesek, meg az aluljárók.

2012. jún. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
A terek közlekedési csomópontok, miért kéne azoknak veszélyesnek lenni?
2012. jún. 7. 21:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!