Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogyan védjem meg az otthonom?...

Hogyan védjem meg az otthonom? A rendőröket nem vonnám be. (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Elég furcsa dolgok történnek mostanában nálam. Először azt hittem, hogy valaki lopni jár be hozzám, de soha nem hiányzott semmi a műhelyemből, csak átrendezi valaki a szerszámokat, kinyitogatja az ajtókat, felkapcsolja a villanyt, stb. És ma a munkahelyemen, ahova biciklivel járok, leeresztette a gumikat, amíg bent voltam. Kezdek aggódni egy kicsit, viszont hiába szólnék a rendőrségnek, nem tudnának sokat tenni.

Az okát sem tudom. Nem szerettem el senki feleségét/barátnőjét, nem húztam keresztül senki üzleti számításait (nem is üzletelek), tudtommal nincsenek alvilági cimboráim/kapcsolataim. Most biztonsági kamera beszerzésén gondolkodom, és ha kiderül, ki volt, úgy megszo....om, hogy egy életre elmegy ettől a kedve.

Ti mit tennétek ilyenkor?


2012. jan. 9. 23:29
1 2
 11/12 anonim válasza:
De legalább félholtra verted?
2012. jan. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem vertem félholtra, van elég defektje amúgy is szegénynek.
2012. jan. 15. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!