Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha bevezeti a kormány a...

Ha bevezeti a kormány a sorkatonaságot és én ezt megtagadom maximum hány év börtönt kaphatok emiatt?

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 14:33
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
36%

én is mai fiatal vagyok és már nem azért de ti is a gép előtt ültök akik elvileg mindent jól csinálnak mert voltak katonák

nem azt mondom ha menni kéne akkor mennék de gondolom ti is szoktatok alkoholt fogyasztani és ti is számítógépeztek szóval miről is beszélünk?

2011. dec. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Hát Rácz Andris, attól, hogy te a nép egyszerű gyermeke vagy, nagyjából pont azt csinálod, amit kifogásolsz. Azaz lenézed az "oskolázottakat". Az, hogy savanyú a szőlő, nyilvánvaló, na de mi az a marhaság, hogy pénz kérdése az iskolázatlanság? Könyörgöm, én a nyolcvanas évekről beszélek, nem a régmúltról. De, ha már a régmúltról. A nagymama 6 gyereket nevelt fel vidéken, a nagypapa suszter volt, és csak ő dolgozott. Igen, szegények voltak. Nagyon. Van két nagynéném és egy nagybátyám, akik diplomások. A többiek saját döntésük alapján nem tanultak tovább. Szakemberek, szakmunkások. Ja, és egyikük se kegyetlen, primitív barom. Ja, és jól megférnek így egymás mellett. Ne keverjük már a szezont a fazonnal. Ha valaki primitív, és elengedik a kutyaláncról, nemcsak csahol, hanem harap is. De ez a rendes dolog, pártoljuk csak. Azért, ha beteg vagy, vagy a gyerekednek orvosra van szüksége, akkor nem gáz ugye, ha egy ezért baromi sokat tanult, és folyamatosan magát magas szintre képező doki vesz kezelésbe?
2011. dec. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 Moha- ***** válasza:

Alapveto emberi jogod megtagadni a katonai szolgalatot.

Ez nem csak Bananisztaniaban van igy, hanem minden ensz tagallamban. En speciel meg abban sem mukodom egyutt, hogy osszeirjanak. Alapvetoen nem volt haszontalan dolog a katonasag, meg a mai 20 evesekre ra is ferne, na de manapsag mar ne kenyszeritsen az allam ilyesmit senkire. Szerintem persze nem is fog...

Amig izraellel vahy usaal nem allunk hadban addig ram nem szamithatnak...

2012. szept. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 Moha- ***** válasza:

Ja, nemet sorkatonasagot ne emlitsuk mar egy lapon a magyar bortonallapotokkal es szanalmas felszerelesekkel, jol keozett hobby GI Joekkal es szerepjatekorultekkel....

Azert vannak nuansznyi szinvonalbeli kulombsegek minden tekintetben....

2012. szept. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 Moha- ***** válasza:
De ha az elottem szolo bevonul akkor en is megyek. Mas esetben kizart
2013. jún. 27. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Már hogy én-e? :-)
2013. júl. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 wegman8 válasza:
#7/26 na ezen beszartam a röhögéstől:)
2016. aug. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 wegman8 válasza:
Bocsi #7/27
2016. aug. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!