Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Már nemcsak a magyar kormány...

Már nemcsak a magyar kormány van kiakadva a hitelminősítőkre?

Figyelt kérdés
[link]

2011. dec. 6. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez csak cirkusz. Az európai politikusok eljátsszák a hitelminősítőkkel szembeni felháborodást, mert ez tetszik a népnek. Ahogy a "bankokat" is szokták szidni két, bankoknak nyújtott százmilliárd eurós támogatás között.
2011. dec. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Moody's - Standard and Poor's - Fitch : Ki kéne nyírni mindet! De legalább 1-et megfélemlítés céljából! Igen, én is hallottam a híradóban, hogy már másoknak is feltűnt hogy úgymond "ezek keverik a sz*rt egyfolytában!" ha nm lennének, szerintem sokkal gördülékenyebb lenne a gazdaság élete.
2012. jan. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sokkal jobb lenne a gazdaság, ha nem keltenék rossz hírét mindenkinek. Már leminősítették az USÁ-t, Belgiumot, Franciaországot is, bár azt hiszem utólag azt módosították. Akkor hova kéne befektetni? Lassan már ők sem tudják.
2012. jan. 8. 19:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!