Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » 315 mm-es viperával is lehet...

315 mm-es viperával is lehet komoly sérülést okozni?

Figyelt kérdés

kb akkora mint egy vonalzo


[link]


egyébként azért kell mert tegnap majdnem agyonvertek és csak egy szaros boxer volt nálam azzal meg nementem volna semmire 2 nagydarabdinnyehordo ellen 16/F papper sprayen is gondolkodtam de az szerintem nem hatasos


2011. szept. 17. 15:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
konkrétan embert ölhetsz is vele,ha használod akárhogy tuti rács mögé kerülsz ér annyit? nekem is volt nem hordtam sehol még véletlenül se pont ezér, viszont fújtak már le ilyesmi sprével, azt mondod nem hatásos? konkrétan az semmi hogy nem lát ez ellenfél,de olyan fájdalmai vannak amitől megzavarodik,taknya nyála fülén át jön ki szét mar mindent,engem is fújtak le szilveszter éjjelén mer mókás állarcban betámadtam egy gyereket akinél épp ilyen volt,állarcon ami bejött azt hittem bele bolondulok,pedig 5 perc múlva már csap alatt volt a fejem,nem bírtam napokig kinyitni a szemem fájdalmakról nem is beszélek és elmentem orvoshoz,ellátott, 2 hétig bekötött szemmel jártam mire meggyógyultam kezelésre jártam minden féle löttyel kennem kellett... szóval elég durva cucc a spré is,használd csak.
2011. szept. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
huh akkor veszek spray-t elég durva lehet meg biztonságkedvéért egy viperát is kulcstartora :D
2011. szept. 17. 22:49
 13/15 anonim ***** válasza:

teamann !

"Te nyertél volna a boxerral az biztos"

Na ez így nem igaz !

2011. szept. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 KÁELEF ***** válasza:

Kérdező!

Baromnagyot oda kell ám vágni egy olyannal hogy megtántorodjon az ellen. Ha nem roggyan meg az ütéstől bajban leszel. Jótanács, vegyél normális gázspray-t, klever gyártmány, legalább 50 ml-est, antihund ez 150 mg CS-t és 100 mg CN-t tartalmaz, a KO CS, csak 80 mg CS-t, vagy vehetsz KO peppert is de szerintem az antihund hatásosabb, tapasztalat.

2011. szept. 22. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Vigyél rugós kést... be-ki be-ki be-ki és volt ellenfél nincs ellenfél, garantált hatás.
2014. jún. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!