Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » 315 mm-es viperával is lehet...

315 mm-es viperával is lehet komoly sérülést okozni?

Figyelt kérdés

kb akkora mint egy vonalzo


[link]


egyébként azért kell mert tegnap majdnem agyonvertek és csak egy szaros boxer volt nálam azzal meg nementem volna semmire 2 nagydarabdinnyehordo ellen 16/F papper sprayen is gondolkodtam de az szerintem nem hatasos


2011. szept. 17. 15:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát gázspray-t tarthatsz magadnál, és a szóbeszéddel ellentétben nagyon hatásos, tapasztalat.
2011. szept. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 dirtboy ***** válasza:

azzal is lehet nagyot ütni persze,de ha sikerül elvenniük akkor agyon is vernek,arról nem is beszélve hogy cipelheted magaddal.

az 52cmesben van 470g,a 32cm-es is jó súlyban van azért

2011. szept. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
ez 248 g hmm hogy elveszik és agyonvernek erre még nem is gondoltam :S
2011. szept. 17. 16:08
 4/15 anonim ***** válasza:
a vipera NEM önvédelmi eszköz, hanem offenzív: kicsapod és ütsz. ha körbevesznek nem tudod jól használni.
2011. szept. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Akin a boxer nem segít azon más támadó eszköz sem fog.

Nem elég a fegyver, azt használni is tudni (merni) kell!

Szerintem is esetedben max gázspray és valami küzdősport,addig meg kerüld az ilyen helyzeteket!

2011. szept. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
boxer csak azért volt nálam ha már szakad a kötél és küzdeni kell!!! tegnap meg megusztam egy pofonal és nempöcentem be
2011. szept. 17. 16:55
 7/15 anonim ***** válasza:
Ökölvívás + Szabadfogású birkózás, egyszerre a kettő 2 éven keresztül, megtanulsz jól ütni, elmozogni és védekezni, valamint test-test elleni dulakodásos bunyóban jó leszel.
2011. szept. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

hozzáértő kezében egy tű is hatásos


inkább ne legyen nálad vipera mert elveszik és agyonvernek.

paprikaspray sokkal jobb mert lefújnak és elmennek nem vernek agyon.

2011. szept. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A vipera meg a boxer meg ilyesmi közelharci fegyverrel az a baj hogy még megbecsülni sem bírod a saját ütőerőd. És elfelejted a karod erejét és hosszát kivonni a dologból.

szóval gondolj bele hogy egy marék vassal fejbetolsz valakit. Kb annyi a becsapódó súlya egy felgyorsult boxernek vagy viperának mintha egy téglával vagy kissebb díszkővel ütnél valakire. (Hát ugye ha ráejtenéd se lenne neki kellemes ,meg fordított helyzetben sem. De viszont a térfogata kicsi úgy még kisebb ponton összegződik az ütés. Kontrollálhatatlan és harcban elfelejted hogy használod ezeket meg a düh és stb.. Ezért tiltott dolgok ezek. De sok olyan cucc van ami nem ennyire illegális.

Sokkoló gázspray baltanyél meg ilyesmik.

Ne becsüld magad alá. Te nyertél volna a boxerral az biztos.

De ez nálad pszihológiai korlátoltság. Mehetsz te géppisztollyal is ellenük akkor se vennéd elő vagy ha igen nem lőnél vele. Nem bosszantani akarlak hanem csak arra felvilágosítani hogy hol hibázol.

Félsz attól hogy ha harcba kerülsz akkor úgy sebesíted meg a támadót hogy megpusztul vagy súlyosan megsérül. Ez az egyik gátló tényező.. A másik az hogy félsz attól hogy ha ez történik akkor utána az illető 80ad magával áll rajtad bosszút.


Úgy hogy tessék olyan fegyvert választani amivel védeni tudod magad több ember ellen is. De ne bízz soha egy fegyver elrettentőerejében. Úgy válaszd mg hogy használni is tudd ha baj van.

Utána már nem fognak beléd kötni ha meg igen előröl kezded a hatástalanításukat. Sokat tudnék erről mesélni. Én is hasonlóképpen gondolkoztam régen. De ugye elősször fejben dől el minden. Fújd le gázsprayvel őket és rugdosd szarrá mind helyettem is. :)

2011. szept. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

De tényleg jut eszembe pénzt szedhetnék a gerillaharc oktatásáért és pszichológiai hadviselés oktatásért :D

Ha van kérdés írd még most talán ingyenes :P

2011. szept. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!