Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Vám és Pénzügyőrök! Milyen a...

Vám és Pénzügyőrök! Milyen a munkátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hosszas gondolkodás után arra jutottam ,hogy ezt a munkát szeretném végezni..még csak 18éves vagyok, de ebben az irányban szeretnék elhelyezkedni...

Le tudnátok írni a tapasztalataitokat erről a munkáról?

Tudom rengeteg munka van a szervezeten belül is...

de nem nagyon vagyok képben...:S

Szóval arra lennék kíváncsi, hogy milyen rangok, munkák vannak ,és hogy mivel mit kell csinálni, mennyit lehet keresni...

Nagyon megköszönném ,ha valaki tudna válaszolni...

A válaszokat előre köszönöm!


2011. szept. 10. 10:53
 1/2 A kérdező kommentje:
aha...elárasztanak a válaszok:)
2011. szept. 10. 17:12
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy azért ilyen kevés a válasz mert már egybeolvadt az APEH-al, NAV az új szervezet neve.

Én velük/mellettük dolgozom egy határátkelőhelyen. A felvételi úgy működik náluk, hogy bemégy valamelyik szervezetükhöz, és kell nekik írni egy felvételi önéletrajzot, és az érettségid, és egyéb más papírokat kell felmutatni. De ott úgyis elmondják. Ha felvettek, akkor azt hiszem 3 hónapos iskola van, majd kiraknak gyakorlatra. Majd 2 év gyakorlat alatt kell még fél éves továbbképzést elvégezni. Ekkor leszel őrmester, ez egy tiszthelyettesi rendfokozat.

2011. szept. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!