Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egy ökölvívónak a tudása...

Egy ökölvívónak a tudása tényleg fegyvernek minősül?

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 18:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
nem. miért minősülne? és ha igen, akkor majd kell hozzá fegyvertartási engedély? :D
2011. márc. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
azért kérdeztem, mert ugyebár ha valaki mondjuk megtámad, akkor "arányosan" lehet csak védekezni a törvény szerint, de ha a támadó puszta kézzel támad, én meg tudok boxolni, akkor az már nem arányos...
2011. márc. 30. 18:46
 3/14 anonim ***** válasza:
hát akkor csak akkorát üss, amekkorával még nem okozol nagy kárt. szóval picit eltöröd az orrát
2011. márc. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Dymo ***** válasza:
adsz neki egy gyomrost,ugyanúgy összeesik :D fejre félő,hogy ott is marad
2011. márc. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Arányosan agyon kéne lőni, mint a jenkiknél.
2011. márc. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy igen. Tehát ha megtámadsz valakit, akkor az fegyveres támadásnak minősül. Önvédelemnél meg amúgy is használhatsz nem halálos fegyvert (pl. gázspray-t), tehát ott ha csak nem okozol maradandó károkat, akkor elvileg nem lehetne ebből baj.
2011. márc. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
10 évig boxoltam. Nagyon jó önvédelem. Cigánnyal szemben volt már szerencsém használni, de hiába csapkodott nekem adtak igazat, mert neki csak az orra tört el, én viszont majdnem kaptam magamba egy kést. Szemtanúk stb. szal úgy kell neki. Nem foglalkoztam azzal mennyire ütöttem meg. 21/L
2011. márc. 31. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 hororh323 válasza:

ez hülyeség a keze a fegyvere,,az esze maximum egy IQ Teszten


én is lehetek fitt meg ku*** erős betudok ütni egy jobbos meg egy balost és kész nem nagy szám

2011. márc. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor éles helyzetben vagy, nem úgy van, hogy gondolkodsz, hogy üss vagy ne. Egyedül lehet kellemetlen lesz elgondolnod, hogy ha szívgödrön találod esetleg megállhat szíve, vagy ha torkon kézéllel akkor véres hab jön a szájából és megfullad, ezek a visszatartó erők. Ha beléd kötnek és arra gondolsz, hogy mi lesz ha rendőrségi stb. ügy lesz akkor vesztettél. Tapasztalatból mondom, mivel thai-boxolok.
2011. márc. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
csapd le mint a taxiórát. ne öld meg, csak ne tudjon felkelni. az h eszméletvesztés v a törött lába miatt az mellékes. ő támadott meg, ha nem használsz fegyvert akkor mondhatod nyugodtan h "bepánikoltál" ezért védted ki az ütéseit és törted el 10 bordáját. nincs az az ügyész/bíró aki ellened ítélne jogos önvédelemnél, hacsak nem a bíró gyerekét csaptad le :)
2011. márc. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!