Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kinek milyen érdeke fűződik...

Kinek milyen érdeke fűződik ahhoz, hogy a késelés tényét titkolja a szombati esettel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

[link]


Ez egy cikk, de érdemes megnézni oldalt a "Hasonló cikkek" részt. Láthatóan nem egy cenzúrálandó kifejezés a késelés, hiszen többször megjelenik a hírekben. Nem beszélve a címlapon szereplő feldarabolt kunszentmártoni fiú esetéről. Azt megérteném, hogy az elkövetők származását eltitkolják, de egy késelés tényét eltusolni kinek érdeke?


2011. jan. 19. 23:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

A lányokat nem késelhették meg.Ez nyílvánvaló.A szülők már rég ország világnak szétkürtölhették volna, hogy a halott lányuk holttastén késszúrás nyomok vannak.De nem tették.Na és egy szülőnek,akinek meghalt a gyereke nem az az érdeke, hogy fény derüljön az igazságra?Ha az én gyerekem halt volna meg, én akár az utcán az embereknek is híresztelném, hogy nem fulladhatott meg,a rendőrség eltitkol valamit stb..

De nem ezt látjuk.

2011. jan. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
50%

Mert nem volt késelés! Az állítólagos tanuk sem tudtak bizonyítékot felmutatni rá. Csak a Kurucz.infó állította.

Késeléskor sok vérnek kellett volna lennie,a lányok környezetében mindenkinek a ruházata,cipóje véres lett volna. Ilyen embert egyetlen fényképen sem látni.

A TV-ben nyilatkozott egy lány és egy fiú is,aki elesett,és majdnem összetaposták őket is. Ez a történet hihető,de a késelés nem.

Tehát nincs is mit titkolni.

2011. jan. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

@07:47

"Na és egy szülőnek,akinek meghalt a gyereke nem az az érdeke, hogy fény derüljön az igazságra?"


Egy szülőnek egyáltalán nem érdeke, hogy egy egész ország a lányuk halálán csámcsogjon hetekig, hónapokig. Inkább érdeke, hogy minnél hamarabb kuss legyen és nyugodtan gyászolhasson.

2011. jan. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"Egy szülőnek egyáltalán nem érdeke, hogy egy egész ország a lányuk halálán csámcsogjon hetekig, hónapokig. Inkább érdeke, hogy minnél hamarabb kuss legyen és nyugodtan gyászolhasson"



Elég naív vagy.

2011. jan. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"Könnyebb lesz a kicsikis lelkecskédnek?"


igen, az lesz neki. különben azt kellene elfogadnia, hogy mi emberek nem értelmes, felvilágosult lények, a teremtés koronái vagyunk, hanem csak állatok, amiknek kicsit jobb PR-juk.

2011. jan. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
52%

Hüly.eség! Én ott voltam és tudom, mi történt! Az egészet a Spanyol maffia szervezte! Hátul, a tánctér mögött mini-atomrobbanást csináltak, erre pánikolt be a tömeg és egymást késelgették!

Természetesen az ufók jóváhagyásával, olyasmi Roswell módra!

2011. jan. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Késeléskor sok vérnek kellett volna lennie,a lányok környezetében mindenkinek a ruházata,cipóje véres lett volna. Ilyen embert egyetlen fényképen sem látni.


Nem késeléskor állitólag ezt egy boncmester ismerősőm mondta,hogy a SEB ÖSSZEHUZODIK,mert így védekezik az ember teste!Nyílván egy 40 cm-es vágás nem,de olyan 10-15 cm-es seb összehuzódik!

2011. jan. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Valoban osszehúzódik, MIUTÁN kivérzett. Értsd: sok vér, de aztán nem tátong a lyuk
2011. jan. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!