Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mindig szidjuk a rendőröket...

Mindig szidjuk a rendőröket (sokszor ok nélkül). Van itt olyan valaki, aki már csalódott "pozitívan" a rendőrökben, és leírná a történetét?

Figyelt kérdés
:)
2011. jan. 8. 22:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
:)
2011. jan. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Min "mosolyogsz"?:D
2011. jan. 8. 22:53
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
kezdő vezetőként nem adtam nekik meg az elsőbbséget egy körforgalomban :D -->Sziréna, stop. A fiatal zsaru srác normálisan elmodta h mit csináltam, meg h nem lehet, aztán az idősebb kicsit keményebben, azt elhúztak :D Hát besz@rtam az elején az fix.
2011. jan. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Még középiskolás koromban gyalog kellet hazamennem januárban. Az arra járőrözök pedig hazavittek, így nem kellett gyalogolnom a hidegbe.

Egyébként azért olyanok amilyenek, mert ki venné őket komolyan ha mindenkivel bratyiznának. Szolgálaton kívül ők is ugyanolyan emberek mint bárki más, vannak köztük jófejek és taplók is.

2011. jan. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Canadian Idiot válasza:
76%
Mert SÜN!
2011. jan. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Személy szerint én már találkoztam normális és tapló rendőrrel is. Azonban szerintem hülyeség általánosítani. Természetesen ha valakit megbírságolnak, jogosan (mert mondjuk 50 helyett 150-nel száguldozik lakott területen belül) akkor megy az anyázás meg a sünözés (és ez még a finomabb verzió). Kicsit vicces, hogyha meg mondjuk megvernek, kirabolnak, megfenyegetnek egy ilyen nagy arcú embert akkor az illető azonnal hívja a 107-es telefonszámot meg egyből rohan a Rendőrkapitányságra segítséget kérni...
2011. jan. 8. 23:34
 7/11 doboszoli ***** válasza:
62%

Igen, sőt mondhatom, hogy több a normálisan gondolkodó, cselekvő, mint a selejt.

Azért a rendőrök megítélésénél egy dolgot ne felejtsünk el.

A törvényeket nem ők hozzák. Betartatni viszont kötelességük. Magyarul ők végzik el a piszkos munkát, ők viszik el a balhét. Történik mindez megalázó fizetésért(tudom ez nem csak itt gond), és életveszélyben.

Persze van közöttük (hiszen hol nincs, még a papok között is) férges rész, aki mindezt örömmel, sőt kéjjel teszi, kvázi erre van kitenyésztve.

Csak nézünk egy közeli példát. Nagyjaink bölcsen meghatározták a biztonsági öv hiánya miatti százezres bírságot. Ennek alsóhangon is minimum gyűjtögetés, ha úgy tetszik adó szaga van. Kit fogsz szidni, ha beleszaladsz egy ilyenbe? A "köcsög" rendőrt, mert én csak elfelejtettem bekapcsolni, stb. Pedig talán nem őt kellene.

2011. jan. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
Hát csak negatív van. Nem, nem azért, mert izék, vagy ilyesmik, hanem mert láttam a zsebükben a PISZTOLYT! Azóta is kísért ez a kép...
2011. jan. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 doboszoli ***** válasza:
Utolsó, kifejtenéd bővebben mi kísért álmodban?
2011. jan. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Semmi sem kísért, csak anyukán mesélte nekem, hogy régen apukámnak is volt fegyvere, (és az apukámnak sokszor felmegy a vérnyomása), addig nem vettem komolyan, de hogy most belegondoltam, hogy ilyen emberek is kaphatnak fegyvert!
2011. jan. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!