Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Folyamatban lévő rendőrségi...

Folyamatban lévő rendőrségi ügy állásáról lehet-e tájékoztatást kérni?

Figyelt kérdés
Elloptak tőlem egy majdnem félmilliós elektronikai eszközt, aminek esetében feljelentést tettem a rendőrségen, amiben le is írtam, hogy melyik boltba vitték be megpróbálni feltörni, beszéltem ott a tulajjal aki mondta, hogy lementette a videó felvételt az elkövetőről és hivatalos szervnek be fogja szolgáltatni ha megkeresik, ezt a rendőrségnél meg tudom érdeklődni ha bemegyek hogy megtörtént-e már, esetleg náluk van-e a videó vagy el fognak küldeni azzal hogy nem adnak ki információt?

okt. 16. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Hallhattad már 1000X mindenféle hírekben, hogy folyamatban lévő nyomozásról nem adhatnak tájékoztatást. Szóval szerintem nem fognak semmit mondani.
okt. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tavaly rablással vettem el tőlem két mobilt májusban hátulról ütött le és vette ki zsebemből, ameddig nem voltam magamnál. Azóta sincs lezárva az ügy, pontosan megadtam merre és mikor mentem, melyik villamosról szálltam le és mlyen útvonalon mentem, körbejártam a környéket egy bolt kamerája ami az utcára nézett fel is vehette, a boltban szóltam, hogy mentsék ki, és a feljelentésben is megadtam a bolt címét, hogy az ő kamerájuk felvehette a cselekményt kérjék ki a felvételt szóltam, hogy mentsék le. két telfon IMEI száma is le lett adva ahogy az is merre ment vele rablás után mert még percekig adott jelet mielőtt kivette belőle a kártyát. 2 hónappal kb. később jött egy értesítés ,hogy a nyomozást meghosszabbítják, azóta semmi. A biztosító pedig nem fizet addig, ameddig nincs lezárva az ügy ha megvan a tettes akkor sem. Nem mintha olyan sokat érne egy 4 éves P20 Pro telefon, a rendőrség által megállapított kár 30 ezer ft kb. ennyit ért akkor a saját mobil.
okt. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 aha csak az a baj hogy nincs ma már olyan hogy a nyomozást meghosszabbítják, tavaly sem volt, hanem 10 éve volt úgyhogy amit állítasz fiktív, vagy nem tudsz olvasni.
okt. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Sértettként jogodban áll érdeklődni a téged érintő ügy állásáról.


Hogy van - e értelme, na az már teljesen más kérdés.


Egy nyomozónak rengeteg ügye van és egyedül van rájuk.

Mindegyik ügy fontos, mindegyikbe baszogatják... az ügyész, a vezetője, más szervek.... nem tud százfelé szakadni.


Így lehet, hogy a tájékoztatással nem leszel beljebb, mert semmi nem történt az ügyedben.

okt. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!