Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Elkaptak fűvel. Elterelés...

Elkaptak fűvel. Elterelés előtt/közben lesz drogteszt?

Figyelt kérdés

Volt nálam 2g fű, pozitív lett bent a teszt. Kihallgatáson túlvagyok, eltudom kezdeni az elterelést, lesz drogteszt? Ha igen mikor lehet rá számítani? Csak fűre tesztelnek ilyenkor?

17f



tegnap 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
nem, csak járj be rá
tegnap 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
A drog rossz! Értem?
tegnap 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogy kaptak el?
tegnap 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ilyenkor várni kell a teszt eredményére, ami nem tudom hogy lett egyből pozitív de végül is mindegy mert volt nálad csár is. Ilyenkor majd küldenek egy idézést amikor meglesz a teszt részletes eredménye. Az hogy mire tesztelnek az a körülményektől függ. De ha nem volt semmi egyéb kábszerről szóló téma, akkor valószínű csak a sima alapdrogok egy részére. A szintiket ilyenkor a teszt csak akkor mutatja ki ha 2-3 napod belül nyomattál. Szóval kijön az idézés, te bemész a kékekhez, aztán akkor állítják ki a papírt, ha vállalod majd az elterelést.

Utána minél előbb vidd be a pártfogóhoz azt kezd el a procedúrát mert 1 éved van, fél év az elterelés, és ha pl nem mész be, megszakad, stb akk újra kell kezdened. Érdemes tehát mninél előbb belevágni.


Ami még jól jöhet hogy jegyezd meg az ügy kezdetének dátumát, ami a mostani jegyzőkönyvön van, mivel attól az időponttól ha 2 év eltelik majd, akkor majd újra választhatod az elterelést, szóval addig kell nagyon résen lenni. Ilyenkor látják a kékek ha lekérdeznek igazoltatásnál hogy elterelőn vagy, és nagyobb hatáskörük van pl átvizsgálni, szóval óvatosabbnak kell lenni. Ennyi kb. Ja normál esetbe kellene munkáltatói igazolás is a párfogóhoz, ez nem tudom hogy van 17 éves korba.


Amúgy a párfogónál tagadj mindent, mond hogy leálltál, leszoktál, próbálkozol. Aztán az addiktológiára, rehabra stb kell majd bejárni 2 hetente, ott már elmondhatsz bármit. Azt is mondhatod hogy tovább anyagozol, és le se akarsz szokni. Az a lényeg hogy kiállítsák majd a papírt (az mindegy hogy leszoktál-e a végén) a részvétel a fontos alapon meg. Azt a papírt visszaviszed a pártfogónak és véget ért az ügy. Ennyi.

ma 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg legyél őszinte a pártfogónál, sokkal jobban jársz.
ma 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Csak az a bökkenő 5-ös hogy a pártfogó ha megtud ezt-azt akkor megint tesztelhetik. Ha tiszta akar maradni akkor ez valóban nem gond. De ha szív továbbra is, akkor jobb elkerülni az újabb teszteket :)
ma 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!