Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Elterelőre kell járjak. Van...

Elterelőre kell járjak. Van esély drogtesztre?

Figyelt kérdés

Elkaptak 1g fűvel, csináltak tesztet ami pozitiv lett mondták hogy értesitenek az elterelőről. Hogy zajlik ez az egesz mire számitsak? mennyi az esely hogy tesztelnek? Lesz következmenye ha pozitiv?

16f



aug. 4. 01:09
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szia, most kaptak el elsőnek, vagy volt már korábban ügyed ebből?
aug. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
első alkalom volt
aug. 4. 01:54
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Nyugodtan drogozzál tovább.xD
aug. 4. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem 1 gramm fűtől nem mész elterelőre. Nekem 40+ magos csomagomat foglalták le, rabosítottak, ki hallgattak, beismertem, hogy függő vagyok és Magamnak akartam termeszteni. Semmi elterelőt nem kaptam. Volt egy combosabb pénzbünti (( asszem olyan 310-330 ezer körüli )) meg 100 óra közmunka. 1 gramm az semmi. Legalábbis szerintem.
aug. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%

Mondjuk 18 alatti vagy. Fene tudja.

Az elterelő amúgy arról szól, hogy fogyasztod a szert és arról "szoktatnak" le, tudtommal pszichológushoz be kell ülnöd hetente vagy hogy és dumáltok erről. Teszt gondolom lesz. De sok esetben inkább csak olyam formaság az elterelés, nem komoly. Egy haverom volt ilyenen, Ő valami ilyesmit mondott.

aug. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
aug. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
#4 Téged büntettek. Az elterelésnek pint az a lényege, hogy azzal megszűnik az eljárás és semmi bünti nincs.
aug. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*pont
aug. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Igaz.
aug. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Elvileg lessz kihallgatàsom is ès utàna tudom csak megkezdeni az elterelőt, minden esetben van teszt? Kihallgatàson mire szamitsak?
aug. 22. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!