Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 26 éves no barátomba lettem...

26 éves no barátomba lettem szerelmes és 7 évvel idosebb viszont nem küld el és mostanában furán viselkedik,lehet hogy?...

Figyelt kérdés

Idén lesz több mint három éve,hogy van egy 26 éves no akivel nagyon jó baráti kapcsolatot ápoltunk. Akkor mikor nekem szügségem volt rá akkor ott volt mellettem és bele szerettem,de annyira,hogy ilyen nem is hittem,hogy van!!

Miután kiderült az egéssz,nem haragudott meg,nem küldött el,hogy nem szeretne jóban lenni.

Viszont mostanra már olyanná vált a helyzet,hogy minden nap szinte találkozunk,beszélünk,nevetünk vagy eppen veszekszünk.

Viszont mostanában nagyon furcsán viselkedik velem,nem is tudnam elkepzelni h o is mashogy tekintsen rám,viszont vannak olyan pillanatok meg megmozdulasai amik utalhatnak arra h valami masra is gondol. Viszont van,hogy masokkal is mostanaban eleg közel viselkedik és ha felre értem akkor össze veszünk..

És most elgondolkodtam,hogy lehetseges kicsit történnyen köztünk valami,vagy csak húzza a fejemet?

Mivel legtöbbszor ha megbánt,vagy rosszul viselkedik velem akkor neki kell mindig igaz legyen,és én kérek akkor is bocsánatot de ha én rontok el valamit,akkor nagyon nagy kiakadás és ugyan úgy én kérek bocsánatot.....

Viszont többen mondták,hogy valószinu,hogy mintha tudat alatt vagy tudatossan csinálná ezt velem és én ezt el sem tudnám képzelni..

Ráadásül én rengeteg áldozatot hoztam érte meg tisztaban van o is,hogy en mennyire is szeretem,tudja,hogy koromhoz képest más vagyok.

De mondtak tobben,hogy csavarja a fejem es neki is mondtak akkor viszont nagyon rosszul lett.

Nagyon,de nagyon jol ismerem és multkor elmesélte,hogy volt valaki aki megmondta milyen is valojaban,es ra kérdeztem,hogy mit mondott és nem akarta elmondani....


Valaki találkozott ilyen tipusú vagy hasonlo novel,és mi szerintetek itt az igaz vagy csak túl gondolom a dolgokat,vagy tenyleg valami nem ok???



júl. 8. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

Ilyen szép regény után ráfeküdhetnél a helyesírásra is.

Valószínű imponál neki hogy szerelmet valottál

júl. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szeretné tudni, hogy komolyan gondolod-e vele az életed, vagy fölöslegesen pazarolja rád az éveit.

Szedd össze magad és vagy kérd meg a kezét, de legalább költözzetek össze és ne csak barátok legyetek, hanem lépjetek legalább párkapcsolatba.

júl. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 veszettkecske ***** válasza:

Hát, Te akkor 19 vagy... jó eséllyel ő is vonzódik hozzád, de ez nem ennyire egyszerű. Viszont szerintem, pont ebben a korban ő nem egy 19 éves ifjút szeretne lekötni maga mellé, főleg a Te érdekedből is.


"Viszont van,hogy masokkal is mostanaban eleg közel viselkedik és ha felre értem akkor össze veszünk.."


Ez viszont nem jó. Nincs jelenleg köztetek "semmi" e téren, de féltékenység már igen. Valószínűleg ő komolyabban szeretné gondolni a dolgot, de tudja, hogy egy 19 évestől ezt még nem nagyon várhatja el

- és megint hozzá teszem: a Te érdekedben, Téged nem akar lekötni/korlátozni a fiatalságod megélésében stb, persze ez nagyban kihatna rá is, főleg, ha pl 7 év múlva Te 26 évesen úgy döntenél, hogy mégse, akkor ő már 33 lenne, na ez egy nőnek nagy felelősség.

júl. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!