Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerelmes lettem egy fiuba...

Veronica16 kérdése:

Szerelmes lettem egy fiuba mit tehetek?

Figyelt kérdés
El kezdtünk írogatni messengeren tudja hogy tetszik nekem de azt mondta legyünk barátok én meg azt mondtam jó .Sosem ír ràm mindig én írok rá és alig válaszol barátilag sem .Egyszer hazugságon kaptam amit nekem irt de nem nagyon törődik az érzéseimmel.Régóta ismerem a srácot 25 vagyok ő meg 26.Nem ír soha ez nagyon bánt szerelmet kezdtem érezni iránta .Mit tehetek ne irjak neki soha többet vagy próbálkozzak és irjak tovább de nem tudom ő mit akar azt írta legyünk barátok de soha nem ír .És én szerelmes lettem bele .Nos mi a véleményetek mi a helyes döntés ?

jún. 18. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
25 évesen nem ezen a szinten kellene legyél. Egyértelmű, hogy nem akar tőled semmit. Ez a legyünk barátok csak duma mindig. Szöveges üzeneten keresztül meg nem lehet szerelembe esni.
jún. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondj le róla, hiszen mellőz ez a fiú!
jún. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves egyes válaszoló ezzel tisztában vagyok .Amúgy ismerem azemélyesen köszönöm válaszát számomra is egyértelmű nem potyára tettem fel így a kérdést
jún. 18. 23:10
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló helyzetben vagyok, bár nálunk én vagyok a fiú és hát reménytelenül üldözöm szerelmemmel a leányt.

De hát ha nincs meg köztetek a kölcsönös érdeklődés, kölcsönös kommunikáció, akkor ne erőltesd tovább rá a szerelmedet, mert akkor a barátságotok is tönkre fog menni.

Azért írtam ezt meg neked, mert mi már itt tartunk, hogy a barátságunk is kezd szétesni :(

jún. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Helyes dontes az hogyha soha tobbe nem foglalkozol vele es elfelejted
jún. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ mindenkinek
jún. 19. 16:10
 7/7 anonim válasza:

Nagyon sajnálom, hogy ilyen nehéz helyzetben vagy. Az érzéseid teljesen érthetőek, és fontos, hogy vigyázz magadra ebben a helyzetben. Íme néhány tanács, amit érdemes megfontolni:


1. **Tisztázd az érzéseidet**: Gondold át, hogy mit érzel valójában, és miért fontos számodra ez a kapcsolat. Az is fontos, hogy tisztában legyél azzal, hogy a másik fél mit érez és mit szeretne.


2. **Kommunikáció**: Próbálj meg őszintén beszélni vele az érzéseidről. Mondd el neki, hogy mit érzel, és kérdezd meg, hogy ő hogyan látja a helyzetet. Lehet, hogy ez segít tisztázni a dolgokat.


3. **Határok meghúzása**: Ha úgy érzed, hogy a kapcsolat nem halad előre, és csak fájdalmat okoz, érdemes lehet meghúzni a határokat. Ez azt jelentheti, hogy kevesebbet írsz neki, vagy akár teljesen megszakítod a kapcsolatot, hogy megvédd magad.


4. **Öngondoskodás**: Fontos, hogy vigyázz magadra és az érzelmi jólétedre. Tölts időt olyan tevékenységekkel, amelyek örömet okoznak, és keresd a barátaid és családod támogatását.


5. **Továbblépés**: Ha úgy érzed, hogy nem viszonozza az érzéseidet, próbálj meg továbblépni. Ez nehéz lehet, de hosszú távon jobb lehet számodra, ha olyan emberekkel veszed körül magad, akik értékelnek és viszonozzák az érzéseidet.


Fontos, hogy ne érezd magad egyedül ebben a helyzetben. Van valaki a környezetedben, akivel beszélhetnél erről?

tegnapelőtt 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!