Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Érdemes lenne feljelentést...

Érdemes lenne feljelentést tenni ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Az történt, hogy tegnap délután (10.11.-én) voltam a Burger Kingben a Keletinél és elkezdtem ottan ennyi egyik fülembe bedugtam az airpods-om és amikor végeztem fel áltam és kiborítottam a tálca tartalmát a kukába és amikor mennék ki akkor kezdtem el keresni az airpods pro-t és feltűnt, hogy nincs meg és eszembe jutott a tàlcán volt és azt kibutítottam és egyből szóltam ott dolgozónak és segítő kész volt húzott egy gumi kesztyűt és átnézte de úgy, hogy átvitte a kukát egy elzárt helyre és ott volt bent 2 perc kb míg átnézte és jött ki, hogy nem találta de mivel iphonom van így làtom merre van tegnap este nem láttam mozgásban de ma már igen és egy ilyen tömb háznál írja folyamatosan, voltam is ott és kerestem de fülybe nem talàltam de azt mutatja egy házba van. Ilyen esetben érdemes vele foglalkozni? Amikor vettem akkor 120ezer körült volt. És persze bejelentettem a lokàtorba h elveszett.

tegnapelőtt 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
tegnapelőtt 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, 120 ezer elég nagy érték. Ha ismered a tolvajkergetők sorozatot, ők is nyomkövető alapján találták meg a bringákat, ment velük a rendőrség keresni. Nyugodtan kért rendőri segítséget, főleg ha tudod merre van.
tegnapelőtt 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. Mit veszíthetsz azzal, ha teszel bejelentést? Nyolc napot mindenképp várj, ezzel az elmondással nyolc napig nem fognak foglalkozni. Utána megteheted a feljelentést, mert veszíteni nem veszthetsz vele


2. Azért ezzel ellenben, nagyon kicsi az esélye, hogy meglegyen. Ha rengeteg energiát feccölsz bele és szerencséd is van lehet. Ha a ház környéken dekkolsz és észreveszed ki jön ki, mikor a jel megindul jó vagy. De a rendőrség nem fog mindenkinél kutatást tartani a teljes háztömben.

tegnapelőtt 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"fülybe"

Az mi?

Menj vissza a kajáldába és kérdezd meg azt aki kereste. Mond meg neki hogy látod hol van a cucc. Ha ideges lesz akkor lehet hogy ő volt.

tegnapelőtt 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Ha ideges lesz akkor lehet hogy ő volt."

És akkor mi van? Ugyanúgy rendőrt kell hívni, semmivel sem lesz előrébb :D

tegnapelőtt 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!