Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Amennyiben járőrözni fognak...

Amennyiben járőrözni fognak Magyarországon magyar rendőrökkel együtt kínai rendőrök, megtagadhatom-e az igazoltatást az alapján, hogy jelenlévő kínai rendőrnek nincs joghatósága felettem, mivel nem vagyok kínai állampolgár (vagy inkább alattvaló)?

Figyelt kérdés
Kérdés adott, igazoltatási helyzet, jelen van egy kínai rendőr is a megszokott párossal. Mivel a kínai rendőr a Kínai Népköztársaságot képviseli, semmiféle jogalapja nincs és nem is lehet bármiféle felém irányuló rendőri intézkedésben jelen lenni, vagy a rendőri intézkedésben részt venni. Tehát meg fogom tagadni az igazoltatást, vigyenek csak be.

ma 14:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
36%

Mennyi rettegő birka... A kínai rendőr hozzád se fog szólni. Azért vannak itt, hogy besegítsenek a magyar rendőröknek. Ugyanis sok a kínai Budapesten, és nyelvi akadályok szoktak lenni intézkedés során.

De rettegjetek csak tovább.

ma 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
6" Ez semmi ami beindult és lesz még itt . Azon a többség nem akadt ki hogy kamujárványra indokolva majd energiaemelés korlát .Ezáltal kifosztottak minden embert áremelés tilalom bírságok leálltak a cégek kivétel a fejesek multik haverok ... Neked még nem gyanús hogy a hatalom téged irt mindegy minek hívják ki nyer 4 évente .
ma 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
37%
Igen,de a kínai rendőr úgysem fog kérni tőled semmit mert egyszerűen nem érdekled.a magyar pedig ugyanúgy igazoltathat mint korábban.
ma 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
56%

11, mióta egy olyan országban élek, ahol nem járőrözhetnek kinai rendőrök és nem hallgat le a saját kormányom, azóta nem rettegek.

Nekem elég volt, de ettől, még elborzaszt az, ami a hazámban történik.

ma 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
60%
Már régóta figyelem, hogy amit a főnök úr mond, azt -1-el kell megszorozni. Tehát a megvédjük a szuverenitásunkat = nem védjük meg a szuverenitásunkat.
ma 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

#14 "11, mióta egy olyan országban élek, ahol nem járőrözhetnek kinai rendőrök és nem hallgat le a saját kormányom, azóta nem rettegek."

Én is ilyen országban élek. Magyarországon. Mivel engem sem igazoltathatnak kínai rendőrök és engem sem hallgat le a kormány.

Van az úgy, hogy lehallgatják azt aki más ország ügynökeként, lefizetett embereként dolgozik. Téged most nem hallgatnak le, itt viszont igen - nyilván most vagy ott ahonnan eddig fizettek, itt meg lehallgattak, mert ellensége voltál az országnak.

Hát, engem most se kell lehallgatni, meg ott se kellene ahol te vagy, egyik országnak sem vagyok ellensége, legkevésbé a hazámnak.

Nem csak az ciki, hogy te viszont igen, hanem hogy még mutogatod is ezt magadról.

ma 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!