Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Amennyiben járőrözni fognak...

Amennyiben járőrözni fognak Magyarországon magyar rendőrökkel együtt kínai rendőrök, megtagadhatom-e az igazoltatást az alapján, hogy jelenlévő kínai rendőrnek nincs joghatósága felettem, mivel nem vagyok kínai állampolgár (vagy inkább alattvaló)?

Figyelt kérdés
Kérdés adott, igazoltatási helyzet, jelen van egy kínai rendőr is a megszokott párossal. Mivel a kínai rendőr a Kínai Népköztársaságot képviseli, semmiféle jogalapja nincs és nem is lehet bármiféle felém irányuló rendőri intézkedésben jelen lenni, vagy a rendőri intézkedésben részt venni. Tehát meg fogom tagadni az igazoltatást, vigyenek csak be.

ma 14:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%
Dehogynincs jogalapja. Itthon nem a kínai köztársaságot képviseli. Butuska vagy. De nagyon.
ma 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
1# Részletesebben? A kínai rendőr a KDNK joghatóságát képviseli, és az alá tartozik. Én meg nem vagyok kínai állampolgár (alattvaló). Akkor hogyan?
ma 14:36
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Úgy, hogy a magyar rendőrökkel lesz, és a magyar rendőrökkel dolgozik.
ma 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
55%
Jogalapja úgy keletkezik, hogy kap. Ennyire egyszerű. Kb két tollvonással elintézhető. Te megtagadhatod, de nem ők fognak xarul járni, hanem te.
ma 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%
Akkor tagadhatnád meg ha full kínai arab zsaru triók tennék , de valószínű hogy ez a jogalapot nélkülöző tett botrány esetén sem váltana ki semmit . Sosem az igazság nyer , ez a szféra nem erről szól hanem érdek hatalom jogérvényesítéséről . Holnap tilos a zöld vagy okkersárga kerékpár pulóver tartása és bírságol a hivatal mert törvényileg minden lehetővé teszi .
ma 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%

Ezt, ha egy coci kormány csinálja, már a fél ország égne, de komolyan, hogy a francba lehet, hogy ennyire nincs erkölcse ennek az országnak?

Pekingben, hol lehet találkozni magyar rendőrrel? Szerintem sehol, de az itteniek többsége zokszó nélkül lenyeli, hogy külföldi rendőr ellenőrizheti.

És, akkor az ellenzékre húznak rá szuveneritásvédelmi hivatalt.


Egészen elmentek ennek az országnak, mindenhonnan.

ma 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező, egyrészt már rég járőröznek ilyen vegyes párosok, többévtizede vannak itt más országokból is minden évben rendőrök és teljesítenek itt szolgálatot. Pont azért nem tudsz róla, mert nem volt ebből gond soha.

A kínai rendőr téged nem igazoltathat, ellenben a vele levő magyar rendőr igen. Az igazoltatás közben pedig a kínai rendőr is teheti a dolgát.

Azonban az ilyen párosok nem utánad fognak rohangálni, mert a kínai rendőrt nem érdekli mit csinálsz. Azért van itt mert sok a kínai az országban és VELÜK kell foglalkoznia.

ma 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
15%

Nem tudom mit fog szólni a magyar közeg ha megkérdezem tőle hogy a ferdeszemű kolléga netán magyar állampolgár? Neadjisten európai? GDPR???

Van jogosultsága egy nem magyar joghatóságot képviselő embernek megismerni az én ÉRZÉKENY-személyes adataimat? Ha nemleges a válasz akkor már neki is álhatunk fogalmazni az adatkezelési szabályzatot, ehhez kell egy HITELES fordíttás, és ha ezeket tudomásul vette akkor máris betekinthet az adataimba. Ha mégis van jogosultsága a betekintésre akkor kérném az uniós munkavállaási engedélyét hiteles fordíttásban.

ma 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
49%

#7 Van német, meg osztrák rendőr a Balatonnál? Van magyar rendőr Horvátországban az Adriánál?


Az feltűnt, hogy ezek mind az EU tagjai?

ma 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
46%
9, ebben az országban teljesen elmentek otthonról, ha orbán holnap behozza a ruszki katonaságot, abban sem látnának semmi kivetnivalót, sőt, örömfesztivált rendeznének a visszatérésük alkalmából.
ma 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!