Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ez miért következhetett be?

Ez miért következhetett be?

Figyelt kérdés

Fél órája értem haza, 23 óra körül a rendőrök megállítottak, közúti ellenőrzés céljából.

Mindent rendben találtak, indultam tovább.

Néhány perce itt gurultak el az utcánkon, a végén megálltak és láttam, hogy ugyanaz a zsaru aki az imént leintett engem kiszáll a rendőrautóbol, majd CB rádión hív valakit/mit. De nem jött ki senki, kettesben indultak el a Tisza ártér felé. Lámpával világítnak azóta is, de nevet nem kiabálnak pl azért mert eltűnteket keresnek.

Hallottam, hogy orvhalászokat fogtak ezen a vidékèn a Tiszának.

Ez tűnhet hihetetlennek, de egyesek [helyiek] szerint azóta ilyen nagy erre a hatósági készültség, mióta a múlt évben történt egy olyan esemény, amit inkább nem írnék le. A TV-ben tuti értésült róla mindenki...



máj. 20. 00:16
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Mi a kérdésed? Leírtad mi történt és mi lehetett az oka. Mi itt ismeretlenül mit tudnánk ehhez hozzátenni? A rendőrök végzik a dolgukat.
máj. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

"A TV-ben tuti értésült róla mindenki..."


Hát én nem.


És nem is tudom, - és más se - hogy mi a f@szról beszélsz, amíg nem írod le, csak homályosan utalgatsz valamire...amit, lehet, hogy csak Te tudsz.


Valószínűleg kerestek valakit, aki nem Te voltál... ezért engedtek tovább.

Azt teszik, ami a dolguk.

máj. 20. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Családi mészárlás történt.
máj. 20. 06:58
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Ez a járőrözés. Egyéb kiírás alapján vagy lehet volt valami bejelentés..

Nem értem alapból a kérdést, hiszen te magad megválaszoltad. Látatlanba nem tudom még mit lehetne ehhez hozzá fűzni.

máj. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy teszik a dolgukat, "szolgálnak és védnek", hogy nyugodtan aludj, közlekedj éjszaka is.

Atyám?! :-(

máj. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jujj!

Nézz egy kis Tűzvonalbant és ott borzongj. :D

Ez, amit leírtál, a napi valóság: a rendőrök járőröznek, igazoltatnak,

végzik a munkájukat.

máj. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!