Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A fiam miatt retteg a mostohaf...

A fiam miatt retteg a mostohafiam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A fiam 24 éves, 23 éves volt, amikor elköltöztem az apukájától, közös megegyezéssel, konfliktusmentes válás volt, és pont akkor költözött el a fiam is otthonról, nem volt semmi gond, utána is végig beszéltünk.


Én a jelenlegi páromhoz köktöztem és annak a kamasz gyerekeihez, és én próbáltam bevonni a fiamat ebbe a családba is, de nem kért belőle, és nem tudom, hogy miért, gondolom azért mert kamasz, de a mostoha fiam azt mondta a fiamnak, hogy egy kudarc vagy, látod, minket választott helyetted.


Ami egyáltalán nem igaz, nem választás volt, én egy férfihoz köktöztem hozzá, akinek a gyerekei még nála laknak, mivel 15 és 17 évesek, nem választottam és soha nem is választanék senkit a fiam helyett.


Mióta ez megtörtént, nincs nyugta a mostohafiamnak. Kezdetben csak annyit vettünk észre, hogy valaki folyamatosan felcsönget hozzánk, majd annyit, hogy valaki rugdossa is a bejárati ajtónkat, és ez eszkalálódott tovább.


Majd egyik este amikor jött haza a mostohafiam, a lépcsőházban elkapta a fiam és agyonverte, de véresre és súlyosan.


Mivel nem voltak sehol kamerák, se semmi bizonyíték, !!még egy sérülés se a kezén!! sőt még alibije is volt, ezért hiába jelentettük fel, nem ítélték el.


Most kezdődik minden előről, valaki megint elkezdett folyamatosan felcsengetni.


A párom próbált kihúzni valami vallomást belőle négyszemközt miközben a hangfelvétel ment a telefonján a zsebében, de meg sem szólalt a fiam, csak bámult rá, és a párom azt mondja, hogy volt a nézésében valami félelmetes, annyira rideg volt.


A mostohagyerek azóta fél elmenni bárhova is egyedül, és tartok tőle, hogy mivel egyszer már megúszta a fiam, újra elfogja kapni.


/Az igazsághoz hozzátartozik, hogy én nem tudom, hohy ezeket a fiam követte-e el, ezt a mostohafiam állítja/


2022. nov. 2. 14:26
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
De miért kiállt segítségért, ha valóban nem Ő volt, és jogilag nem lehetett rábizonyítani, akkor nincs semmi baja az egésszel, csak akkor lenne baja ha valóban Ő követte volna el, amire semmi bizonyíték nincs.
2022. nov. 2. 14:55
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért retteg a mostohafiad a te fiadtól?
2022. nov. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

És neked mit mondott? Mert arról nem írtál, hogy te beszéltél volna vele, csak a rendőrség meg a párod...


Egyébként ha 1 éve laksz az új családoddal és azóta nemigazán találkozol a fiaddal, akkor a mostohafiadnak mi oka lenne azt állítani, hogy a fiad támadott rá? Mit tudna ezzel elérni a mostohafiad? Hogy nem találkozol többé vele? Dehát te modntad, nem szoktál amúgysem!


Egyébként akár ő volt, akár nem, te elhanyagolod a gyermekedet, a mostohafiadnak igaza van, eldobtad a saját fiadat, neked ő nem kell.

2022. nov. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
#12 Valami nincs rendben ezzel a sztorival, le is írtam neki, de arra persze nem reagál a kérdező.
2022. nov. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
De megkérdeztem őt is, de csak kinevetett, hogy ugyan mi oka lenne rá.
2022. nov. 2. 15:02
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
#7 Nem a verést találta ki, hanem azt írtam, hogy más verte meg, de a fiadra kente rá.Nem is akarod ezt érteni.
2022. nov. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
62%
Remelem te leszel a kovetkezo, akit jol elvernek mint Moszkvat a hoeses. Mondjuk a fiad apja. Eskuszom nem tudnalak sajnalni.
2022. nov. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tegyél fel egy kérdést a család témakörbe is.

Talán ott jobban el tudják neked magyarázni, hogy a tetted alapján TÉNYLEG az új családodat választottad a fiad helyett.

Ezt akkor is így érezné, ha nem mondta volna neki senki.


A mostohafiad a legfájdalmasabb sértést találta ki, amit csak lehetett.

2022. nov. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Azért gyanús mert az volt az alibije, hogy két régi gyerekkori barátjával ittak a vidéki házukban, és mivel 15 éve legjobb barátok ha valakik falaznak neki azok ők.
2022. nov. 2. 17:19
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, hogy csak egy ócska troll vagy.Mondd, hogy a valóságban nem vagy ennyire hülye.
2022. nov. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!