Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kirúgtak a munkahelyemről egy...

Kirúgtak a munkahelyemről egy aljas rágalom miatt, tehetek feljelentést rágalmazás miatt?

Figyelt kérdés

Régebben volt pár zaklatási ügyem...


Egy alapítványi iskolánál dolgoztam, ahonnan pénteken azonnali hatállyal elbocsátottak, mert egy kolega küldött egy zaklató üzenetről fotót a vezetőségnek, melyben megfenyegették az illetőt.


Az üzenetből nem derül ki, hogy ki az ,,elkövető", feladóként annyi látszik, hogy ,,Facebook felhasználó", de a kolega rám gondolt. Azt is állítja, hogy az öltözőben elloptam Tőle 10.000 ft-ot.


A vezetőség is rám gondol az miatt, hogy körülöttem gyanúsan megszaporodtak az ismeretlen eredetű fenyegető üzenetek.


Ezek mind aljas rágalmak, feljelenthetem Őket ezért a Bíróságon rágalmazásért? Munkaügyi per lehet belőle??



2022. okt. 16. 09:07
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Igen,és kérheted az iskola vegyen vissza amennyiben bebizonyosodik hogy ártatlan voltál.Már amennyiben erre való hivatkozással rúgtak ki.
2022. okt. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
Félő, hogy a bíróságról is ki fognak rúgni. :)
2022. okt. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jaj kérdező nem unod még?
2022. okt. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

"Régebben volt pár zaklatási ügyem..."


Meg nyilván korrupciós is, ha most szabadlábon vagy, és van lehetőséged ide írni. Nem akarsz véletlenül politikus lenni? Rátermett szakembernek tűnsz.

2022. okt. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A zaklatási ügyeimben egyikbem sem találtak bűnösnek...


Inkább az a korrupció, míg másoknál ezekben még büntető eljárás sem indult addig nálam pici gyanú esetén már egyből vittek be erővel kihallgatásra illetve végig kellett menni egyes esetekben addig amíg a bíróság fel nem mentett...


De tudok olyan esetet, hogy a csávó megverte a nőjét, börtönben is volt most jól fizető munkahelye, családja van.


Míg én ott tartok, hogy pár pici gyanú, meghurcoltatások és engem meg egy munkáltató sem akar alkalmazni...


Ez nem korrupció?

2022. okt. 16. 10:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Te vagy az alapítványi sulis pasi, akiről annyit olvastam már?
2022. okt. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!