Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az rendben van, hogy idős...

Az rendben van, hogy idős néni lopott pénzt?

Figyelt kérdés

Törvényileg nincs rendben, elméletileg sem, ezt mindenki tudja.

A facebook kidobta, hogy egy idős nénike lopott egy boltból pénzt és a rendőrség keresi. Nyilván 50.000+ összeget lopott, mert nem lopás szabálysértés, hanem bűncselekmény miatt keresik. Megmondom őszintén én sajnálom az idős nőt, mert valójában nem ő a hibás, ugyanis rá lehetett szorulva. A kormány hibája ez "gyakorlatilag" mert 1 kg kenyér 800 forint, 10 dkg felvágott 500 forint. Egy kis hideg kaját vegyen az ember, több mint ezer forint. A facebookon a kommentek 99%-a azt írja, hogy na... szóval az idős néni pártján ál, meg hogy jól tette. Nyilván, ha egy fiatal lenne a nő helyében, akkor azt írná mindenki, hogy le kell csukni. A rendőrség viszont nem úgy vélekedik mit az a 99% kommentelő, hogy a nénike oldalán áll, hanem ők el akarják kapni és felelőségre vonni, mert keresik. Lehet, hogy az ügy előadója is magánemberként, sajnálja a nénit, azonban mint munkája elő kell kerítenie. Mondjuk az sem normális, hogy ha a rendőr sajnálná, akkor vinné tovább az ügyét, ilyen esetben azt kellene kérni, hogy vegyék el tőle az ügyet és adják oda más rendőrnek. Gyakorlatban akkor most rendben van, hogy az "öregnéni" lopott?



2022. okt. 9. 22:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
3%
Nincs az rendben, hogy rákényszerítették
2022. okt. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Csak azért tettem fel a kérdést, mert facebookon mindenki a néni pártján van.
2022. okt. 9. 22:06
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
És tuti igaz a sztori?
2022. okt. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%

Én a legkevésbé sem vagyok az idős nő pártján.


De az FB-kommentelők szellemi színvonalára valamit hadd írjak:

Ha az az idős nő egy vén c...asszony lenne, és ezt fotóval bizonyítanák, hidd el, kb. mindenki a halálát kívánná! Nem lenne ám ott megértés, meg a kormány felelősségét se firtatná senki! A büdös tolvajt szidná mindenki!


Tudod, kivel lennék megértő? Azzal a kisnyugdíjassal, aki bekap egy zsemlét a boltban, mert éhes, de ki nem tudná fizetni. Nem ám azzal, aki több, mint 50e Ft-ot lop!

2022. okt. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
"Megmondom őszintén én sajnálom az idős nőt, mert valójában nem ő a hibás" Dehogynem. Az én nyugdíjas rokonaim érdekes módon nem lopnak.
2022. okt. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Aki rá van szorulva, az nem kasszát rámol, hanem mondjuk zsemlét, kiflit, szalámit stb. lop.
2022. okt. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Legközelebb lopjon tőled, végülis szegény rá volt kényszerülve...
2022. okt. 10. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Erkölcsileg nem ítéli el az emberek többsége, de attól még bűncselekményt követett el.
2022. okt. 10. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
De, 8, én erkölcsileg is elítélem. Ilyen vagyok, ez van, számomra nem mentség, hogy kevés a pénze. Nagyon sokat jótékonykodom, neki is lett volna lehetősége valahol pl ingyen ételt kapni.
2022. okt. 10. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%
Álljon sorban az ételosztáson, ne más értékét lopja el.
2022. okt. 10. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!