Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ezért megbüntethetnek most?

Ezért megbüntethetnek most?

Figyelt kérdés
Nemrég az ablakból láttam, hogy egy részeg férfi az út közepén ordibált és az autók, buszok kerülték ki, dudálták le. Hívtam a 112őt, megijedtem, hogy el ne üssék. De miután hívtam őket rá 3 percre, jött egy férfi akivel elment ez a kiabáló férfi. Most nagyon megvagyok ijedve, hogy engem megfognak ezért büntetni? Hogy hívtam őket, de mire kijönnek nincs már semmi?
2022. szept. 24. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak.
2022. szept. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak, nyugi.
2022. szept. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem fognak. De azért felhívhattad volna őket megint, hogy megszűnt a veszély.
2022. szept. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem fognak, lehet visszahívnak pár dolgot megkérdezni, vagy felcsenget a járőr (leellenőrizni hogy csak szórakoztál vagy "látszik rajtad" tényleg valós helyzet miatt hívtad őket), de nem fognak megbüntizni nyugi. Megbüntetni azt szokták aki nyilvánvalóan szándékosan valótlant állított, direkt meg akarta téveszteni a hatóságot.

Ja és ahogy a #3-as írta, ha megszűnt a veszélyhelyzet akkor hívd megint a 112-őt és mond el nekik te telefonáltál, de a veszélyhelyzet megszűnt (ne menjen ki a járőr feleslegesen).

2022. szept. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!