Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit tesz a rendőrség ha...

Mit tesz a rendőrség ha megütök egy tanárt?

Figyelt kérdés

A 12. osztály nekem olyan traumákat okozott, amik még mindig 25 évesen is lejátszódnak mindennap többször a fejemben, az az poszttraumás stressz alakult ki nálam.

Mai fejjel az játszódik le a fejemben, hogy egy jó nehéz könyvvel fejbe kellett volna vernem a tanárt, utána soha többé nem bejárni és elmenni levelezőre.

Igazából a rendőrség eddig kb. semmit se tett, volt pedofil ismerősöm 11 éveseket szopatott le meg d.gott meg, ott volt a telefonjában és senkit nem érdekelt. Lehet itt se tett volna semmit?



2022. szept. 14. 05:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Az előbb még 26 voltál...
2022. szept. 14. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
33%
De azért kicsit jó is volt, nem?
2022. szept. 14. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem én voltam a 11 éves, nekem csak mutogatta a videókat.
2022. szept. 14. 05:56
 4/14 anonim ***** válasza:
32%
A gyakorlatban semmit. A C kategóriás állampolgárok rendszeresen verik a tanárokat, következmények nélkül.
2022. szept. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Na basszus, igazad van, lesüllyedni ilyen szintre rosszabb lett volna.
2022. szept. 14. 08:08
 6/14 anonim ***** válasza:
37%
Hivatalos személy elleni erőszak, és már 12 éves kortól büntethető.
2022. szept. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%

#6 igazából közfeladatot ellátó személy a tanár, de énszerintem lenne következménye.


Kérdező, utólag már hiába agyalsz ezen, kijártad a sulit, vége van, dolgozol. Foglalkozz mással, kezdd el élni az életed, keress célt.

2022. szept. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mi volt ami ennyire traumatizált téged 12.-ben?

Egyébként ha úgy gondolod, hogy nem tudsz túllépni rajta, keress fel egy pszichológust. Az erőszak semmire nem lett volna megoldás, és az sem úgy működik, hogy "kisétálok, nem jövök többé, levelezőn folytatom". Pláne, ha előtte megversz egy tanárt.

2022. szept. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
És mi volt a baj a tanárokkal? Lehet, így utólag is meg tudnál bocsátani nekik, esetleg fel is kereshetnéd azt a tanárt, akire ennyire haragszol, és megkérdezhetnéd tőle, mi volt annak az oka, hogy téged nem szeretett. Akkor kimenne belőled ez a frusztráció.
2022. szept. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Beszéltem a tanárokkal, semmi ilyenre nem emlékszenek, azt mondták beképzelem. Én áldott jó diák voltam, engem szerettek a legjobban
2022. szept. 15. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!