Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tényleg léteznek már profi...

Tényleg léteznek már profi arcfelismerő programok, amellyel tudnak azonosítani valakit pl videofelvétel alapján vagy azért itt még nem tartunk?

Figyelt kérdés

Eltérő dolgokat olvasok erről, de nekem inkább az amerikai krimik futurisztikus világát idézi.

Létezik ilyen nálunk vagy nem? avagy csak elméletben létezik de a gyakorlati hasznossága nem az igazi?



2022. szept. 10. 12:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Igen, így ahogy írod. A rendőröknél lévő pedig az arcod összeveti a nyilvántartásban lévő igazolvány képekkel.
2022. szept. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
arra gondolsz, amin ellenőriznek igazoltatáskor? nekem egyszer volt ilyenben részem, de sötét volt, nem láttam az eszközt. az valami speckó nekik kifejlesztett okos eszköz vagy csak egy rendőrségi alkalmazás egy mobilon?
2022. szept. 13. 11:29
 13/13 Fsms ***** válasza:
útlevélben lévő képet az arcoddal.
2022. szept. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!