Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha jelentkeztem rendőrséghez...

Ha jelentkeztem rendőrséghez mikor értesítenek hogy menjek pszichológiai vizsgálatra?

Figyelt kérdés
Mennyire mennek olajozottan a dolgok? Azt mondta a hölgy hogy péntekig (múlt hét) van szabadságon az az ember aki ezt végzi. De tegnap sem hívtak és ma sem. Gondolom mindenképpen egy papír beutalód adnak nekem és nem az van hogy magam csak úgy menjek oda?
2022. júl. 26. 15:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Amikor a tisztképzőt elvégezted, meg lediplomáztál, a sok-sok év alatt ebből semmi nem derült ki, meg egyetlen szaktársaddal se beszéltél? LOL.
2022. júl. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

LOL?


Semmilyen tisztképzőt nem végeztem. Nem írtam ilyent, honnan veszed hogy bármilyen szaktársam lenne?

2022. júl. 26. 15:38
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Akkor mit akarsz ott? A rendőr nem közmunkás, diploma kell hozzá.
2022. júl. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

"Akkor mit akarsz ott? A rendőr nem közmunkás, diploma kell hozzá."


Már látom hogy nem te fogsz sajnos segíteni. De azért köszi.

2022. júl. 26. 15:41
 5/15 anonim ***** válasza:

Tegyük tisztába:

Van tiszthelyettes rendőr (okj, érettségi kell hozzá)

És van a rendőrtiszti (ami a képzés végén diplomát ad).


Kérdező, majd hívni fognak.

Nekünk direkt húzták az agyunk, hogy majd -majd-majd, mert ez is a része. Sőt ott is fognak majd váratni a tesztek alatt, hogy lássák hogy tűröd a szituációt.

2022. júl. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Igen, én a 10 hónapos képzésre jelentkeztem. Egyszer voltam bennt a kapitányságon amikor ugye leadtam a ki töltött papírokat. Meg utána másnap felhivlak hogy majd kell mennem erre a vizsgálatra. Na most én úgy emlékszem hogy azt mondta a hölgy telefonban hogy majd keresni fog amikor meg lesz a konkrét időpont hogy mikor kell mennem a vizsgálatra. De mivel nem keresett ezért kérdezem hogy akinek mennie kellett az kapott egy beutalót? Vagy csak szóltak telefonon hogy ekkor és ekkor kell menni?


UI: Persze, erre én is gondoltam, nem is stresszelek rajta csak azt nem értem hogy mehet ilyen nyögve nyelősen amikor naponta hallom hogy "jaj nincs rendőr, jaj nincs rendőr" :)

2022. júl. 26. 16:00
 7/15 anonim ***** válasza:
17%

Milyen érzés hazaárulónak lenni?

Te is mész majd sokkolni az embereket?

Remélem büszke vagy magadra!


U.i.: egy volt rendőr, akinek nem volt gyomra az embereket szpatni...

2022. júl. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
31%

Semmiféle beutalót nem kapsz, ez nem tudom honnan jött.


Az adott megye főkapitányságságára kell majd menned, ott szokott lenni a pszicho. Majd hívnak, nem maradsz le semmiről.


Mi anno nyár helyett végül októberben lettünk behívva. Türelem.

2022. júl. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Üdv!


Annyit tudsz rólam hogy rendőr leszek. Azért elég meredek ennyi infóból ezt rám projektálni, úgy hogy nem tudsz rólam semmi egyebet. De a kérdésedre a válasz: Én nem szeretnék embereket sokkolni, és ha jól sejtem akkor annak a nem régi videónak az apropóján mondod amikor a villamos előtt ücsörgőt az egyik kollega megsokkolta, én is láttam. És nekem az a véleményem (noha semmi tapasztalatom nincsen ilyen téren) hogy túlzás volt azt elővenni. A többieket simán felkísérték/felvitték a járdára, akkor akik igazán ellen álnak, azokat miért nem hagyják utoljára, hátha addig átgondolják és akkor sokkoló sem kell. Azért én el tudom képzelni hogy az a rendőr is megkapta a maga lebaszását utána.

2022. júl. 26. 16:51
 10/15 anonim ***** válasza:

Mintha magamat látnám, mielött még rendőr lettem :)

Szimpatikus vagy, DE mit fogsz csinálni, ha olyan parancsot kapsz, ami ember ellenes?

Ha pl utasítanak, hogy használj Taser-t?

2022. júl. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!