Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogy élik meg a NAV-osok,...

Jeffrey Spender kérdése:

Hogy élik meg a NAV-osok, hogy csak az átlagembereket vegzálhatják, a politikusok és strómanjaik ellen nem nyomozhatnak ?

Figyelt kérdés
2022. júl. 4. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Erről egy NAVost lenne a legjobb megkérdezni...
2022. júl. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Nekem van tapasztalatom, élvezik. Mikor pontosan ezt szóvá tettem csak szájhúzogatást, fennhéjázást sőt még gúnyolódást kaptam. A legpiszkosabb emberek dolgoznak ebben a munkakörben és százalékot kapnak a büntetésekért és nem azért ha jogos hanem egyáltalán ha rá tudnak bármit kenni az emberre már az creditet jelent nekik. Pl. mikor párhuzamba mertem állítani, hogy egy pályázatos munkagép munkaterület változásának a nem bejelentése tökéletes semmiség és csak ürügy a támogatás visszavételére, ez mennyire nem áll egálban pl. azzal, mikor egy fideszes bűnöző magánházat épít teljes uniós pénzből vadászház ürügyén még felháborodtak, hogy mit képzelek erről ővelük nem beszélhetek ez nem ide tartozik.
2022. júl. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%

Én NAV os vagyok.

Amit írsz, nem igaz egyrészt...de az pl jellemző, hogy az alkoholista ( egykori barátom), aki Orbánfóbiás, két hetente megkérdezi, hogy nálatok van olyan, hogy "leszólnak, hogy ezt, vagy azt ne csináld, stb.

Neki is elmondom, hogy nem így megy!!

2022. júl. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
A NAV a korszakunk AVÓja, a legganébb, legmocskosabb, pszichopata embereket összegyűjtő magyar politikai szervezet a 21. században. Mégis milyen jó érzésű ember akarna NAV-os lenni?
2022. júl. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 szántóvető ***** válasza:
86%
közszolgák tehát csak túl akarnak élni,semmilyen más motivációjuk nincs.
2022. júl. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A vezetőink úgy alakítják a rendeleteket,törvényeket és mindent,hogy legális legyen a lopás számukra.Mármint Mészáros technikailag legálisan szerezte a vagyonát,nem lehet rábizonyítani a lopást,de az egyértelmű,hogy azért van ennyi pénze,mert jóban van Orbánnal.A NAV ezzel nem tud mit kezdeni,mert kijátsza őket az állam.


Azon meg szerintem nem kell felháborodni,hogy a "kisembert" zaklatják a politikusokat meg nem,mivel nem ők voltak kiküldve ezekhez az ügyekhez,szóval ők nem tehetnek erről, #2.

2022. júl. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
18%
4#: Apukádról írsz?
2022. júl. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#3

Vágujhelyi nertárs után hányadik vagy a sorban? Ha nem tudnád, Vágujhelyi Ferenc, a NAV elnöke, megbízható fideszközeli nertárs. Ha szólnak, neki szólnak telefonon, nem neked, sokadik beosztottnak. Te annak örülsz, ha végrehajthatod a parancsot, és nem megb***nod kell, mert annyit azért tudsz, hogy az utóbbi esetben csak szaporodik.

2022. júl. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!