Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogyan lehet panaszt tenni,egy...

Hogyan lehet panaszt tenni,egy olyan rendőrre,aki lelkileg és fizikálisan is bántalmaz?

Figyelt kérdés

Pár hónappal ezelőtt történt egy nagyon komoly bántalmazás,ugyan is az egyik rendőr szó szerint, ütötte verte a fejemet,egy közeli utcában,mert nem jelentem meg a rendőrségen,betegség miatt amiről papírom is van.

A rendőrségen egy bírság papírt kellett volna aláírnom.

Az a rendőr elég passzívan iszik is szolgálatban.amit többször láttam


Nagyon jó lenne ha tudnátok segíteni nekem,és nem vitát indítani a kérdésben,mert most egyáltalán nem hiányzik ez


2022. jún. 19. 13:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Pár hónapja?Azonnal hívtam volna a 112-öt,rögzítik a hívást,nyoma marad.Utána sürgősségi,látleletet vetetni-azzal besétálni a rendőrségre.
2022. jún. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Molyember ***** válasza:
100%

Levi?

Egyébként semmit sem lehet tenni. Én se hiszek neked, más sem fog.

Egyébként hogy lehet passzívan inni?

2022. jún. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

*a rendőr elég passzívan iszik is szolgálatban.amit többször láttam"


Én csak arra vagyok kíváncsi, ezt pontosan, hogy kell elképzelni? Hogy tud valaki passzívan inni?

2022. jún. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szolgálatban nem szabad inni,ő pedig majdnem részeg,rosszul fejeztem ki magam,passzív értelemben,úgy értettem sokat iszik. Tényleg bocsi csak nagyon felkavart ez az egész
2022. jún. 19. 15:31
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

"passzívan iszik is szolgálatban"


Ez van mikor valaki a saját hazugságába bonyolódik bele mikor kamu kérdést gyárt 🤣🤣🤣🤣

2022. jún. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ordas nagy kamu. Érdemelnél még pár pofont. Nem végzett elég jó munkát. Mit képzelsz te hogy nem jelensz meg a rendőrségen?
2022. jún. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Utolsó, ha az én helyemben lettél volna,nem kívánnád senkinek a pofont. 6-hónapja pszhiológushoz járok,mert azt a nagy ijedtséget mai napig nem bírom feldolgozni,amit nekem okozott a rendőr,ha nevezhetem így mert az ilyen inkább bűnöző féreg mindt rendőr!


Amint írtam,beteg voltam amiről orvosi igazolásom is van, a rendőr meg azt hitte hogy én találtam ki,mert otthon volt az orvosi igazolás, így nem látta. Na de ez nem jogosítja fel arra hogy bántalmazzon bárkit is.


És szívesen meg mutattam volna az orvosi igazolásom neki

2022. jún. 19. 21:54
 8/11 árokpart ***** válasza:
100%
Kérdező! Ne haragudj, de ez már nagyon beteges.
2022. jún. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 árokpart ***** válasza:
100%
Másrészt egy sima bírságért miért lenne céljuk ezt tenni. Még kiemelt, politikai nyomás alatt lévő ügyeknél, a társadalomban közfelháborodást okozó kiemelten súlyos bűncselekményeknél sincsen ilyesmi már manapság. Miért érdekelné, hogy te előbb vagy később írod alá a bírságodat. Attól ő még a gizetését ugyanúgy megkapja sem előnye, sem hátránya nem szátmazna belőle, miért tett volna ilyet?
2022. jún. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tudod mi az aktív és passzív között a különbség.

Dohányzás, pl.:

Aktív dohányzás:elazív egy cigit.

Passzív dohányzás: valaki, aki dohányzik, cigifüstöt fúj rá. Esetleg egy légtérben dohányzik a másikkal, aki kénytelen belélegezni a füstöt.


Passzív ivásról még nem hallottam.

2022. jún. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!