Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrök milyen adatokat...

A rendőrök milyen adatokat látnak a rendszerben rólad?

Figyelt kérdés

Tehát pl. egy igazoltatásnál beírják a neved, milyen adatok vannak rólad? Arckép, ujjlenyomat?


Ezeket én is le tudom kérni amiket ők látnak? Saját magamról?


2022. jún. 15. 19:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Rólam semmilyet, Levikéről meg elég sok mindent.
2022. jún. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Levike, benne vagy a rencerbe! A police mindent tud rólad!
2022. jún. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Személyigazolvány képed, régi személyiket, vezetői engedéllyeddel kapcsolatos dolgokat, nem állsz-e bármiről eltiltás hatálya alatt, körözési nyilvántartás, lakcímnyilvántartás, nem állsz-e idegenrendészeti figyelmeztető jelzés hatálya alatt stb stb
2022. jún. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha rámkeresnek, akkor is Levike profilján kötnek ki.
2022. jún. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ezt mi itt nem tudjuk megmondani, ahol se nem rendőrök, se nem jogászok, hanem mi átlag emberek egy kérdező, válaszoló oldalon unatkozva írkálunk. Egyszerű. Ha látsz egy rendőrt, kérdezd meg, biztos nem vág ezért pofon.
2022. jún. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Mindent is
2022. jún. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Rendőr, jogász, hozzáértő ember miért nem lehet az oldalon? Nincs ilyen tiltás a regisztrációkor.


Amúgy #3 valószínűleg zsaru.

2022. jún. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
3, Köszi a választ!
2022. jún. 16. 02:17
 9/19 A kérdező kommentje:
5, Nem szeretnék egy rendőrt se feltartani ilyen hülyeségekkel. Gondolom van jobb dolga mint nekem mutogatni ezeket. Valószínűleg annyit mondana, hogy menjek el én is rendőrnek és majd megtudom :D
2022. jún. 16. 02:19
 10/19 anonim ***** válasza:

7

Munkahelyük nem ajánlja itt és ehhez hasonló oldalakon a regisztrációs hozzászólást.

Rendőröknek tilos erre a kérdésre válaszolni. De kilehet "logikázni", hogy milyen adatokat lát rólad.

Mindazokat, amiket számítógépen keresztül rögzítettek. Ha ezt végiggondolod, máris részletes választ kaptál. Ezt gondolja végig minden nehézsúlyú bűnöző is, és eszerint cselekszik. Közben mindig vét egy apró hibát, ami lebuktatja.

2022. jún. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!