Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Muszáj tanúskodjak?

Muszáj tanúskodjak?

Figyelt kérdés

A főnököm egy őrült idióta. Minden apróság miatt torkaszakadtából ordítozik a munkásokkal, már én is azt fontolgatom, hogy elmegyek innen.


Múlthéten az egyik munkatársamnak beletört a kerécsavar a kerékbe amikor le akarta cserélni, és a párszáz forintos csavar miatt szokás szerint kiabált vele. A munkatársam válaszként felmászott a céges autó motorházára és szélvédőre vizelt az egész cég szeme láttára, majd fogta magát és szó nélkül hazament. Azóta felmondott, a főnököm pedig feljelentette amiért kárt okozott.(behorpadt a motorháztető)

A főnök most mindenkitől azt várja, hogy tanúskodjanak a kolléga ellen, de én nem szeretném bajba keverni, és egyébként sem szeretnék ittmaradni a jövőben.



2022. jún. 7. 11:50
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Sajna ez nem kívánságműsor
2022. jún. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12%
Miért lenne muszáj?
2022. jún. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem emlékszel, hogy mi történt...
2022. jún. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

"ott voltam, de mással foglalkoztam\dolgoztam".

A konkrét eseményt csak hallomásból tudom.

2022. jún. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Megmondod, hogy nem tudsz róla semmit, mert nem voltál szemtanúja. Egyébként nem tudom miért kell védeni egy ilyen kollégát. Az oké, hogy a főnökkel bajotok van, de szerinted ez normális viselkedés, hogy akkor lehugyozzuk az autóját mindenki szeme láttára? Tipikus esete annak, amikor egy hülye beáll a másik mellé.
2022. jún. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Én a helyedbe, meg biztos hogy tanúskodnék, ha már valaki ekkora idióta zombi.
2022. jún. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tény, hogy nem volt szép tőle, de ha mindennak tanúi lennének amit a főnök művel talán megertőbbek lennének. 500 forintos csavar miatt habzott a szája, ami nem is feltétlen a kolléga hibája, mert megesik, hogy eltörik. Itt minden munkás marha, idióta, és nemritkán a felmenőinket is a szájára veszi.
2022. jún. 7. 21:33
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Miért nem hagyjátok ott cakumpakk egyszerre...? Akkor majd csinálhatja egyedül az okostóbi, nem lesz kivel ordibáljon.
2022. jún. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%

Ez egy tipikus xarházi főnök, semmire se tartja azokat az embereket akik nekik dolgoznak... én is dolgoztam egy ilyen cégnél, én is rendőrségi üggyel távoztam, küldtem nekik egy ,,szép" videót, azonnal rohant is a rendőrségre. Amikor a cégnél dolgoztam, karácsonykor megvonta az emberek pénzét meg karácsonyi ünnepségen szidta az embereket.


Azóta vtam egy-két helyen, de ilyen xarházi főnökség nincsen sehol.


Sztem úgy tudtok ezzel a szemét alakkal kibacni, hogy nem tanúskodtok a kolega ellen, nem láttátok mi történt, bizknyíték hiányában lezárják az ellene folyó nyomozást.

2022. jún. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!