Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi történne akkor, ha az ágy...

Mi történne akkor, ha az ágy támlájához kötözném magam, mikor jönnek a rendőrök?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy valaki egy fickót rárajzolt az ukrán elnökre és az feljelenti...


A rendőrök zaklatás vétsége miatt házkutatást tartanak, de mikor a helyszínre érkeznek, a gyanúsított nem nyit ajtót, hanem kikötözi magát az ágytámlához... tegyük fel, hogy a rendőrök betörnek a lakásba, de mivel a gyanúsított kérésre sem oldja fel magát az ágytámlától, mit tesznek a rendőrök? Ott hagyják a helyszínt, megszüntetik az eljárást, mondván, hogy a gyanúsított nem előállítható?



2022. máj. 21. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Visznek támlástól. Vagy elválasztják tőled ha az egyszerűbb.
2022. máj. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Elvágják a köteléket (ha nem megy, széttörik az ágyat) és elvisznek. Meg feltehetöen egy pszichiáterrel is megvizsgáltatják, mert akinek ennyire idióta ötlete van, az nem normális.
2022. máj. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
A radiátor nem jött össze tegnap?
2022. máj. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ezért ágyastól elvisznek?


[link]

2022. máj. 21. 18:21
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem, hanem a kikötözős hajlamod ők felkérésnek fogják venni, és azt csinálnak ott veled, amit akarnak.

Ha érted mire gondolok. 🤫


Kezdésnek mondjuk felnyomják a wc kefét a fenekedbe. Természetesen a sörtés felét.

2022. máj. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

Jaaaj, komám!


Emlékszel mit írtam neked a korábbi kérdésed álá?


Először is, az, hogy ez nem zaklatás bcs.

Másodszor az, hogy ezzel a linkeddel most sikerült a Btk 226/B. § minősített esetét véghez vinni.

Gratulálok, így kell még jobban kibszni magaddal.


Mondd meg édesanyádnak, hogy ne várjon haza vacsorára, mert az év többi részét a sitten töltöd...

2022. máj. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Te vagy az itteni ügyész?
2022. máj. 21. 18:39
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Te tudsz ilyen titkokat, hogy itt kicsoda, micsoda.


Én nem tudhatom. Lehet hogy Mónika vagyok, lehet hogy István, de lehet hogy Anikó, de akár Péter is?


Neked van látnoki képességed, Gyula.

2022. máj. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez nem én vagyok, csak utánoz engem. Ez a szegedi. Nézzétek meg a kérdés lábjegyzetét, jobbanmondva kulcsszavat, hogy odaírta, hogy "Szegedi Rendőrkapitányság". Csak utánoz engem ahogy csak tud, hogy azt higyjétek, hogy én tettem fel a kérdést.


Levike voltam.

2022. máj. 22. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Namivan szegedi, te is vágysz a sittre? Figyeld meg levikével egy cellába fogtok menni. Ott majd azért el kell dönteni hogy ki lesz a zárkamenő
2022. máj. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!