Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi történne, ha belekapaszkodn...

Mi történne, ha belekapaszkodna a radiátorba és a könyörgésre sem menne a rendőrökkel?

Figyelt kérdés
Ha valakiért hajnalba mennének egy lakásra, mert előző este betört egy ékszerboltba és milliós értékben ékszereket lopott. Szal, ha mennének érte amikor kiderűlne, hogy ő a tettes és kimenne három rendőr, hogy meg kell bilincselni és előállítani és ekkor az ember gyorsan tiszta erővel belekapaszkodna a radiátorcsőbe és mondaná, hogy nem megy sehová, akkor mi tőrténne, mit csinálnának a rendőrök? Ha sokadjára sem képes menni és szorítja a radiátort, a rendőrök nem tudjàk elengedtetni vele, hívnák a bevetési osztályt, vagy a kommandósokat, vagy mi lenne, mit csinálnànak?

2022. máj. 20. 17:04
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:

#28 Húha. Ha ellenem súlyos rablási ügy lenne folyamatban, nem itthon lennék, hanem előzetesbe.


Hazudsz.


Ki az a Lovászi Noémi? Én nem akarok sem egyedűl, sem senkivel közösen kirabolni senkit.


Mikor kaptad az idézést? Mi az a "Nem rég"?

2022. máj. 21. 19:08
 32/41 anonim ***** válasza:
100%
Egy sokkolóval professzionálisan lelazítanának róla.
2022. máj. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

Ma délelőtt hozták a járőrök.


És ugyan Levike, ne tagadd, hisz megbeszéltük, hogy kiraboljuk a lövöldözős Húgát...

2022. máj. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:

Szegedi!

Most lebuktál.


Ha hétfőn lenne kihallgatásod, ma nem kaptál idézést.


Eléd tárom, hogy miért.


2017. évi xc. törvény a büntetöeljárásról.


Be.113.paragrafus (3)


Az idézést és az értesítést oly módon kell kézbesíteni, hogy azt a címzett legkésőbb az eljárási cselekmény időpontja előtt öt nappal megkapja.


Látod, hogy hazudsz?


Most lebukott a fiú.


Így, hogy hazudtál, így már az összes szavad nem igaz, köztük az sem, hogy mi rablást terveztünk.


Direkt keresztkérdéssel lebuktattalak.


Hülye, meg fogyatékos vagyok, DE OKOS.😉

2022. máj. 21. 21:55
 35/41 A kérdező kommentje:
És hétfő az két nap mulva lesz, nem öt.
2022. máj. 21. 21:56
 36/41 anonim ***** válasza:

Levi egy igazi nyomozó kezd lenni már.


Lehet hogy a rendőr is igazából csak azt tesztelte, hogy bele tudsz-e észrevétlenül nézni a mappájába.

De nem mentél át a teszten, idén már nem lehetsz titkosügynök a bűnügyi alosztályon.

2022. máj. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:

Utolsó én nem akarok nyomozó, se titkosügynök lenni, még a rendőröket is utálom.


Nézd csak vissza e kérdésem tegnap 22:45-kor írt kommentem.

2022. máj. 21. 22:43
 38/41 A kérdező kommentje:
A #18-as kommentem, amit tegnap 22:45-kor írtam.
2022. máj. 21. 22:44
 39/41 anonim ***** válasza:
Pedig hiába tagadod, látszik, hogy a lelked mélyére még a jóisten is detektívnek szánt.
2022. máj. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%
Miért utalod őket levike? Mert bizonyítják a lopásaid?!
2022. máj. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!