Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi történne, ha belekapaszkodn...

Mi történne, ha belekapaszkodna a radiátorba és a könyörgésre sem menne a rendőrökkel?

Figyelt kérdés
Ha valakiért hajnalba mennének egy lakásra, mert előző este betört egy ékszerboltba és milliós értékben ékszereket lopott. Szal, ha mennének érte amikor kiderűlne, hogy ő a tettes és kimenne három rendőr, hogy meg kell bilincselni és előállítani és ekkor az ember gyorsan tiszta erővel belekapaszkodna a radiátorcsőbe és mondaná, hogy nem megy sehová, akkor mi tőrténne, mit csinálnának a rendőrök? Ha sokadjára sem képes menni és szorítja a radiátort, a rendőrök nem tudjàk elengedtetni vele, hívnák a bevetési osztályt, vagy a kommandósokat, vagy mi lenne, mit csinálnànak?

2022. máj. 20. 17:04
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
Bezzeg, amikor magánéletében egyedűl egy tegyük fel 26 év körüli női rendőr nyomozónó megy villamossal, majd leszáll és megy utána egy àltala ismert személy, akkor meg zavarba jön, minden baja van, nézi a kirakatot , majd amikor elment az ember, megy a dolgára.
2022. máj. 20. 19:49
 12/41 Molyember ***** válasza:
100%
Már követed is a szerencsétlen rendőröket? Te nem vagy magadnál. Ugye tudod, hogy elég jól összezárnak, és vigyáznak egymásra? Ne nézd őket hülyének, és lehetőleg keress másik hobbit, mert ebből bajod lesz.
2022. máj. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
81%

De Levike csak véletlenül száll fel ugyanarra a villamosra, amin a nyomozó ül.

Hát az ember már a villamoson se utazhat együtt egy rendőrrel??

Hát nem lehet egy úticéljuk teljesen "véletlenül"?


Na de majd bemész szépen a sporteszésre és szépen megbeszéled a leszerelt rendőrrel, aki azt se tudja ki vagy te, hogy téged aztán kerüljön messziről az összes nyomozó!

Kerüljenek, mert istenbizony utánuk megyek, ha nem tartják a távolságot tőlem!!


Nem így van Gyuluskám?

2022. máj. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:

Mit gondolsz? Amiért tavaly elintézték nekem a letartóztatást, azért követem, mert várom a megfelelő pillanatot, hogy megbosszulhassam? Nem csak a semmiért követem? Oka van annak!?


Jelzem, hogy nem állítom, hanem kérdezem.


Tudom sokan ezt hiszik, meg a rendőrók is ezt hiszik mit fentebb írtam, azonban ez nemnígy van.

2022. máj. 20. 21:23
 15/41 anonim ***** válasza:

Akkor mondd, miért követed?

Valami más oka van?

2022. máj. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
NEM követem.
2022. máj. 20. 21:59
 17/41 Molyember ***** válasza:
100%

De követted. Meg telefonálgatsz, meg leveleket írsz.

Nézd, az egy dolog, hogy pszichés beteg vagy, és nem tudsz reálisan gondolkodni. Ezt ők is tudják. De ha csak egyszer is fenyegetve érzi magát egy rendőr miattad, úgy elintéznek, hogy a napot is elátkozod, amikor megszülettél.

Ballagj már el a háziorvoshoz, és kérj tőle beutalót a pszichiátriára, hátha tudnak segíteni.

2022. máj. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:

Nézd én utálom a rendőröket. Ha azt hiszitek, hogy azért követek egy nyomozónőt, hogy bejön és tetszik, akkor én azt mondom, hogy rendőrnő nekem sohasem kellene randizni meg annál többnek.


Ha én randizni akarnék, mert társ kell és megismerkednék egy nővel, ha nagyon csinos, kedves, udvarias gyönyörű és szóbajönne, hogy és "Mivel foglalkozol, hol dolgozol???" És azt válaszolná, hogy rendőr, én úgyotthagynám, hogy szaladnék elfelé mint a szélvész. Ennyire utálom őket, hogy a hátam közepére SE kívánnám egyiket se.


Ha én egy rendőrt követnék, az már azért lenne amit leírtál utolsó, de nem követem.


A Debreceni rendőrkapitányság nyomozója mondta azt, hogy "Követi a kolléganőt, mondom nem. Azt is mondta, a kollégáit hagyjam békén.


Mondom amit elmondott, az nem igaz.

2022. máj. 20. 22:45
 19/41 A kérdező kommentje:
Most jut eszembe, hogy lehet ezen az oldalon van pont olyan felhasználó, aki pont a Debreceni Rendőrkapitányság Bűnügyi osztályán rendőr és, ha renszeresen nézi ezt az oldalt -felismer-, de az nem jelent semmit.
2022. máj. 20. 22:48
 20/41 anonim ***** válasza:
Nem -e levike? Mindent tudunk már rólad. Egy rossz mozdulat és olyan 5-15ös bűncselekményt kapsz a nyakadba csak úgy nyekkensz.
2022. máj. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!