Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi történne, ha belekapaszkodn...

Mi történne, ha belekapaszkodna a radiátorba és a könyörgésre sem menne a rendőrökkel?

Figyelt kérdés
Ha valakiért hajnalba mennének egy lakásra, mert előző este betört egy ékszerboltba és milliós értékben ékszereket lopott. Szal, ha mennének érte amikor kiderűlne, hogy ő a tettes és kimenne három rendőr, hogy meg kell bilincselni és előállítani és ekkor az ember gyorsan tiszta erővel belekapaszkodna a radiátorcsőbe és mondaná, hogy nem megy sehová, akkor mi tőrténne, mit csinálnának a rendőrök? Ha sokadjára sem képes menni és szorítja a radiátort, a rendőrök nem tudjàk elengedtetni vele, hívnák a bevetési osztályt, vagy a kommandósokat, vagy mi lenne, mit csinálnànak?

2022. máj. 20. 17:04
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

Nyilván erre van ideje, meg kedve annak a bűnügyesnek, mi? Hogy még itt is veled foglalkozzon.



Nem körülötted forog a Föld, csak úgy lábjegyzetben megemlítem.

2022. máj. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekek, ez a kérdés meg a kommentek feldobták azt, hogy szombat van és most is dolgozok...
2022. máj. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
#22 Akkor üzenem a kollégáidnak, hogy korruptak, elfogultak, pofára vádolnak. Add át nekik.
2022. máj. 21. 12:34
 24/41 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy #22 ügyész?


Honnan\miből jött le neked az információ ebből a mondatából, hogy mi a foglalkozása?

Lehet hogy fogorvos. Vagy kőműves. Vagy pincér.

2022. máj. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%
Gyárban dolgozom Te se ggtitán, de persze, átadom... xD
2022. máj. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:

Az utolsó a #25 hiába hazudik, tudom, hogy ügyész.


Már mondtam korábban, hogy egyszer írt nekem privátot.


Abban leírta, hogy ő Dr. Kujbus Mária, Békéscsabán lakik és a Békéscsabai járási ügyészségen ügyész. Azt is írta, hogy 51 éves, most akkor 54, mert ezt 3 éve írta. Azt is írta, hogy rövidhajú, villámfejű, beesettszemű.


De már a multkor leírtam. Nem fogom többet leírni.


Nyilván azért dolgozik most, mert most ő az űgyeletes ügyész.


Gondolom holnap meg otthon lesz vasárnap és a kis köntösébe süti a finom süteményt.

2022. máj. 21. 14:03
 27/41 Molyember ***** válasza:
100%
Tévedsz, ő Mikorka Kálmán, és tényleg gyárban dolgozik. Magas beosztású targoncás.
2022. máj. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%

Szia Levente, én a szegedi zaklató vagyok...


Nem rég jártak nálam a szegedi és debreceni rendőrök, adtak nekem hétfőre egy idézést tanúként a Szegedi Rendőrkapitányságra.


Annyit tudok, hogy a szegedi meg debreceni rendőrség össze vont nyomozást folytatnak ellened egy súlyos rablási ügyben, azért hallgatnak ki, hogy mit tudok az ügyeidről.


Tudják ugye, hogy Lovászi Noémit közösen akarjuk kirabolni...

2022. máj. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%
Ahh #22 végre leakadt róam. Most téged gondol ügyésznek :D
2022. máj. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
De csöndbe lett mindenki...
2022. máj. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!