Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen észjárás diktál egy...

Milyen észjárás diktál egy rendőrnek ilyet, hogy "követem"?

Figyelt kérdés

Ma vtam bent a rendőrségen tanúkihallgatáson. A lényeg, volt egy másik ügyem, ami rég jogerős lett, és abban egy férfi nyomozó, meg egy fiatal nyomozónő járt el, akiknek rosszat köszönhetek. A lényeg, hogy ma egy olyan nyomozó hallgatott ki, aki még sosem. Egy ügyben tanúként vtam kihallgatva. Egyszer csak rámnéz, mondja nekem, hogy ...a nevét a nyomozónőnek, akinél régen egy ügyem volt, szóval azt mondta, hogy a nyomozó kolleginát követni szokta 4 után mikor megy haza a munkából.


Az eszem megáll. Mondtam, dehogy követem, véletlen 3x pont azzal a villamossal mentem, legutoljára meg leültem a villamoson mellé, mert ott volt hely. Azt mondja a mai nyomozó, hogy "Véletlen, persze..." Mondtam, tényleg véletlen utaztam azzal a villamossal. Aztán ráhagytam. Ezt csak mondta, nem a jegyzőkönyvhöz tartozott.


Csak elgondolkodtató, mert ahol élek egy 200 ezer fős nagy város, sok lakossal ugye, csúcsforgalomban tele a villamos és akkor azt hiszi, hogy a "kolleginát" követem.


Miért követnék én egy fegyveres testúletnél dolgozó hivatalos személyt???...


Mit gondoltok, hogy jutott ez a ma tanúkihallgatást vezető nyomozónak az eszébe, mikor erre semmi adat nincs?


És akkor rám mondják, hogy paranoiás vagyok.



2022. máj. 16. 18:41
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
2022. máj. 16. 18:55
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Levi, hozzád inkább ez a mém illik:


[link]

2022. máj. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Sztem csak képzelődik a nyomozó.


Az, hogy egy villamoson utazok vele, miért jelenti azt, hogy követem?


Nem a villamos vonal mentén lakok, hanem a város nyugati részén, ahonnan a 46, 46GYORS busz járattal szoktam menni a vasútállomáshoz, ahonnan megy az 1-es villamos, ez 4 körül szokott lenni, vagy előtte, vagy utána és ha kicsit 4 után, akkor elképzelhető, hogy épp a szóban forgó nyomozónő is azzal a villamossal utazik, de én nem követem. Megyek, leszàllok a spárnál, veszek kaját vagy akármit, aztán megyek tovább az egyetemre ahol 9-ig zárásig dolgozom, majd az utolsó busszal haza.


A paranoiás meg azt hiszi, hogy a kollegináját követem.

2022. máj. 16. 19:17
 14/20 anonim ***** válasza:

AKKOR MIÉRT ÍRTÁL MÉG KI TE MAGAD IS KÉRDÉST RÓLA??


Aki nem követ senkit, annak meg se fordul a fejében, hogy mi van ha más azt gondolja, hogy követik?

2022. máj. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Te egy munkanélküli vagy levike. Nem dolgozni mész te arra az egyetemre ahonnan kiszoktak zavarni hanem lopni. De én mostmár lemegyek érted Debrecenbe mert ez már sok volt.
2022. máj. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Levike,tudom mit tettél tavaly nyáron!
2022. máj. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Csak tudjátok, amikor hazafelé megyek a 22:02-es 10y busszal, amivel több mint 9 éve járok minden nap ugyan azok az emberek utaznak és soha senki nem állított olyat, hogy én követek valakit, sőt soha sehol. Csak akit 1 éve ismerek és 3x utaztam egy vilin vele, ebből 1x mellé űltem, mert ott volt hely, az agyament kollégája azt mondta, hogy követem a kollegináját.
2022. máj. 16. 21:10
 18/20 anonim ***** válasza:
90%
Levike,ne kövesd az úriember kellegináját és akkor nem fog bántani.
2022. máj. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nagyon veszelyes jatekba kezdtel levike. Mész őrizetbe
2022. máj. 17. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Kérem a moderátorokat, hogy a tegnap 18:54, és 18:55-kor írt kommentjeimet, ami link, törőljék legyenek szívesek, mert azokat véletlenül linkeltem be ide. Köszönöm!
2022. máj. 17. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!