Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen észjárás diktál egy...

Milyen észjárás diktál egy rendőrnek ilyet, hogy "követem"?

Figyelt kérdés

Ma vtam bent a rendőrségen tanúkihallgatáson. A lényeg, volt egy másik ügyem, ami rég jogerős lett, és abban egy férfi nyomozó, meg egy fiatal nyomozónő járt el, akiknek rosszat köszönhetek. A lényeg, hogy ma egy olyan nyomozó hallgatott ki, aki még sosem. Egy ügyben tanúként vtam kihallgatva. Egyszer csak rámnéz, mondja nekem, hogy ...a nevét a nyomozónőnek, akinél régen egy ügyem volt, szóval azt mondta, hogy a nyomozó kolleginát követni szokta 4 után mikor megy haza a munkából.


Az eszem megáll. Mondtam, dehogy követem, véletlen 3x pont azzal a villamossal mentem, legutoljára meg leültem a villamoson mellé, mert ott volt hely. Azt mondja a mai nyomozó, hogy "Véletlen, persze..." Mondtam, tényleg véletlen utaztam azzal a villamossal. Aztán ráhagytam. Ezt csak mondta, nem a jegyzőkönyvhöz tartozott.


Csak elgondolkodtató, mert ahol élek egy 200 ezer fős nagy város, sok lakossal ugye, csúcsforgalomban tele a villamos és akkor azt hiszi, hogy a "kolleginát" követem.


Miért követnék én egy fegyveres testúletnél dolgozó hivatalos személyt???...


Mit gondoltok, hogy jutott ez a ma tanúkihallgatást vezető nyomozónak az eszébe, mikor erre semmi adat nincs?


És akkor rám mondják, hogy paranoiás vagyok.



2022. máj. 16. 18:41
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Hogy mondhat ilyet? Miért követnék egy fegyveres testületnél dolgozó alakot?
2022. máj. 16. 18:44
 2/20 A kérdező kommentje:
alakot*, bocsánat, személyt. Így jobban hangzik.
2022. máj. 16. 18:45
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Ez az a nyomozó, akit hívogatni szoktál?
2022. máj. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%

Igazad van Levike kérd csak ki magadnak a gyanúsítást.

Rengeteg időt töltesz itt mikor lenne időd követni a nyomozónőt?

2022. máj. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Csak akkor hívtam, hivatalosan munkaidőben, amikor valami kérdés merült fel az ügyben.
2022. máj. 16. 18:47
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Olyan véletlenül követted, hogy hazaérve rögtön ki is írtál erről a villamosos sztoriról egy kérdés.

Véletlen a fejed...



Azért kerültél új nyomozóhoz, mert már nincs kinek lepasszolnia téged, érted? Az újakat szivatják meg, hogy meghallgassanak téged.

2022. máj. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%

Levike,a madarak figyelnek téged, igazából a madarak mind robotok amik a TEK-nek kémkednek.


[link]

2022. máj. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom sétálni mentél a villamossal, merthogy nem is arra laksz....
2022. máj. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
2022. máj. 16. 18:54
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Most ez a Levike a követési fétises kérdező?


Mert van egy hozzá hasonló félőrült, aki más kategóriákban tesz fel követős, bámulós kérdéseket.

2022. máj. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!