Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A telefonba miért nem normális...

A telefonba miért nem normálisan beszél a rendőr?

Figyelt kérdés

Felhívtam a városi kapitányság Bűnügyi Osztályon azt a melléket, aki idézett engem tanúkihallgatásra. Aztán az a nyomozó vette fel végűl, aki már tavaly kihallgatott a poffice ügybe, aki mondta, hogy tegeződjünk. Mert az irodatársa ennek a nyomozónak, akit kerestem volna, aki idézett. Felvette a telefont és mondta, hogy Tessék, meg a nevét... Én meg mondtam, hogy "Szia...és a nevemet, erre mérges hangon azt mondta, hogy "Szerbusz! Mit akarsz!😡 Mondtam neki, h a kollégádat keresem, azt mondta, hogy "Nincs" Mondtam, hogy majd akkor máskor megpróbálom. Azt mondta, hogy "Majd bedzélsz vele. Ekkor köszöntem volna illedelmesen, hogy szia, erre úgy letette a telefont elköszönés nélkűl, hogy csak csappant...


Nos a rendőrség egy igazságos szervezet, mélyen tisztelt nyomozókkal, akik többet keresnek mint 560 ezer/hó, tisztelettudó rendes emberek, csak őket tisztelem, erre miért beszélt mérgesen? Miért nem normálisan beszélt? Ugyanis telóban normálisan íllik beszélni, mert emberek vagyunk.



2022. máj. 9. 16:45
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
#19 Azért mert pont most volt egy ritka alkalom, mert olyat írtál, hogy gondoltam megkérdezem privátban. Egy privátot akartam küldeni, csak a buszrablós videó lemaradt és azt pótoltam és azért küldtem kettőt.
2022. máj. 10. 13:42
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Aztán lett belőle még egy. Meg még egy és még egy :D
2022. máj. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Itthagyom én ezt a politika topikot, nem kérdezek, nem válaszolok mostmár, mert itt nincs segítő hasznos válasz. Nem is teszek fel több kérďést ide, nem is válaszolok. Itt csak szórakoznak a válaszolók, pedig én komolyan kérdeztem amit kérdeztem. Nem baj én TÉNYLEG befejeztem az ide írkálást. Csak olvasni fogom a topikot, de nem írok.
2022. máj. 10. 18:11
 24/28 anonim ***** válasza:
Ezt nem teheted velünk!
2022. máj. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Ezt már 100x mondtad, mégis 1 hét szünet után újra kikötsz itt.

Közlekedés rovatban még nem untak rád?

2022. máj. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
2x igérted meg legalább levike. Ha csak egyszer eltűnnél végre örökre én lennék a legboldogabb
2022. máj. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Közlekedésbe is szokott írni Levike? :D
2022. máj. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Persze. A sok vonatos szart ő irogatja ki.
2022. máj. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!