Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A telefonba miért nem normális...

A telefonba miért nem normálisan beszél a rendőr?

Figyelt kérdés

Felhívtam a városi kapitányság Bűnügyi Osztályon azt a melléket, aki idézett engem tanúkihallgatásra. Aztán az a nyomozó vette fel végűl, aki már tavaly kihallgatott a poffice ügybe, aki mondta, hogy tegeződjünk. Mert az irodatársa ennek a nyomozónak, akit kerestem volna, aki idézett. Felvette a telefont és mondta, hogy Tessék, meg a nevét... Én meg mondtam, hogy "Szia...és a nevemet, erre mérges hangon azt mondta, hogy "Szerbusz! Mit akarsz!😡 Mondtam neki, h a kollégádat keresem, azt mondta, hogy "Nincs" Mondtam, hogy majd akkor máskor megpróbálom. Azt mondta, hogy "Majd bedzélsz vele. Ekkor köszöntem volna illedelmesen, hogy szia, erre úgy letette a telefont elköszönés nélkűl, hogy csak csappant...


Nos a rendőrség egy igazságos szervezet, mélyen tisztelt nyomozókkal, akik többet keresnek mint 560 ezer/hó, tisztelettudó rendes emberek, csak őket tisztelem, erre miért beszélt mérgesen? Miért nem normálisan beszélt? Ugyanis telóban normálisan íllik beszélni, mert emberek vagyunk.



2022. máj. 9. 16:45
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy az ügyészasszonyod szabadidejében egy ilyen lepra weboldalon tengeti a szabadidejét, sőt még PONT NEKED írogat? Indokold meg kérlek!
2022. máj. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Van itt egy nő, aki egyszer privátba leírta nekem, hogy ő ügyész.

A Békéscsabai Járási Ügyészségen dolgozik.

Azt is írta, hogy 51 éves (ez volt 3 éve), akkor most 54.

Azt is írta, hogy úgy hívják, hogy Kujbus Mária

Azt is írta, hogy rövidhajú és beesettszemű, villámkinézetű.


Hogy miért??? Nem tudom.


Ez nem olyan oldal, hogy magáról valaki ilyeneket írjon, ez egy anonim kérdező-válaszoló oldal.

2022. máj. 9. 19:30
 13/28 anonim ***** válasza:
90%

#12 Köszönjük ezt a részletes személyleírást, +1 rendőrségi ügy Levikének.

IMEI-ben mit mondtak, menthető vagy?

2022. máj. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Levi, arra nem gondoltál, hogy valaki át akart verni?


Mondjuk úgy finoman szólva, hogy könnyen befolyásolható vagy az állapotod miatt. Gyerekaggyal gondolkodsz és ezt egyáltalán nem sértésnek számon!

2022. máj. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Igen tudom, de ő tényleg igazat mondott és ez kivétesen tényleg így igaz.
2022. máj. 9. 19:42
 16/28 anonim ***** válasza:
91%
Honnan tudod hogy igazat mondott? Mi rá a bizonyíték?
2022. máj. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Én vagyok a kérdéses ember. A valóság az hogy soha nem írtam le ilyet. Természetesen csak kitalálta levike és ilyet nem tudna az előzményekből sem másolni amit írt, hisz sosem írtam le ilyet. A valóság az hogy azóta is le van tiltva mert levike akit ér itt is zaklat privát üzenetbe és már tele volt a postaládám egyfolytában mert a fejébe vette ezt az ökörséget.
2022. máj. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Én nem is írkálok privátot senkinek, és nem zaklatok senkit. Csak ritkán írok privátot.
2022. máj. 10. 01:34
 19/28 anonim ***** válasza:
Akkor nekem csak véletlenül küldtél 2 percen belül két üzenetet is. 😂
2022. máj. 10. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Mondom teljesen zakkant az ember.
2022. máj. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!