Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mennyire nehéz be kerülni a...

Mennyire nehéz be kerülni a kutyás rendőrök közé? Mennyi időt kell el töltenem járőrként vagy ha kiválasztanak, akkor egyből kezdhetek kutyás rendőrként is?

Figyelt kérdés
Sokáig gondolkodtam azon, hogy megéri e nekem ha ilyen kevés fizetés mellett is (tudtommal 160-220 nettó között keresnek) el vállalnám-e a munkát és arra jutottam, hogy szívesen dolgoznék még így is.

#rendőrség #Fegyvereserok
2022. márc. 20. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, ugyanis senki nem akar kutyás rendőr lenni.

Mindet viszik a határra.

2022. márc. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Megcsinálod a 2 éves technikusit, aztán utána 2 év után mész szolgálati kutya vezető képzésre.

Hogy fogsz-e ezután kutyákkal foglalkozni, az attól függ, van-e kutya egyáltalán a szolgálati helyeden, illetve van-e igény a munkádra.

2022. márc. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*technikumit
2022. márc. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Állománytábla, állománytábla üres kutyavezetői helye. Minden más ezután.
2022. márc. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 Nem teljesen értem amit írtál. Egy kicsit jobban ki tudod fejteni?
2022. márc. 24. 08:49
 6/8 anonim ***** válasza:
4-es úgy érti, akkor mehetsz sz.k. vezetőnek, ha van üresedés a pozícióban és elengednek a tanfolyamra.
2022. márc. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg nem sokan vannak mert a kutyát haza is kell vinned. Az lényegében a te dolgod lesz, hogy vidd mindenhova. Én is szívesen lennék kutyás rendőr, de azért nem szívesen vinném mindenhova meg ilyesmi. A két éves képzés kell hozzá tudtommal. Most a 10 hónapost végzem és azt mondták itt is lehet, de nem biztos. Majd kiderül.
2022. márc. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Legutóbbi válaszoló! Mi a véleményed azóta a 10 hónaposról? Hogy zajlanak mindennapjaitok ott? Lehetsz vele kutyás? Köszi előre is!
2022. szept. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!