Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért megy börtönbe?

Miért megy börtönbe?

Figyelt kérdés
[link]
2022. febr. 10. 19:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
91%

Az hozzá se tegyük hogy levike Békéscsabán megcsinált egy rablást.

Amit ő tagad, csak amiatt mert nem tudja értelmezni azt hogy amit csinált az rablás.

2022. febr. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
91%

"Levike a debreceni tolvajok kirája."


Levike nem Szegeden vagy Békéscsabán lakik?

2022. febr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg már vagy két napja nem ír ki kérdést, úgylátszik megfogadta, hogy elmegy innen a közlekedési kategóriába.
2022. febr. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Ja láttam itt az évek óta írt Levike kérdéseit, Levike Debrecenben lakik ott lopott nem is egyszer, meg elment Békéscsabára, ott is van egy ügye, de azt nem követte el.

Most vagy három napja nem ír ki kérdést, megfogadta, hogy a közlekedési kategóriába megy, úgylátszik úgy is lett.

#12-es, #13-as voltam.

2022. febr. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Már negyedik napja nem ír ki kérdést Levike. Számoltam. Biztos a közlekedési kategóriába ment el, ezt megfogadta. Úgy látszik, hogy betartja.

#12-es, #13-as, #14-es voltam.

2022. febr. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

,,Levike nem Szegeden vagy Békéscsabán lakik?"


Van itt egy szegedi delikvens is, annak is vagy volt 100 ügye, Ő nem rabol, hanem embereket zaklat, fenyeget, egyszer elkapott Szegeden 2 cigány gyereket a Szegedi Bíróságon, mert azok feljelentettèk.


Levikèt próbálta beszervezni rablásba, bosszúból kiakarta raboltatni azokat akiket zaklat.

2022. febr. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Mekkora hülyeséget írsz te utolsó! Honnan a francból találsz ki ilyeneket? Mert, hogy ez nem fedi a valóságot az száz!

Mellesleg a hírekben is bennelennének ezek a dolgok, ha valaki sorozatban zaklat, ver, rabol stb.stb., én ilyeneket nem olvastam pedig minden reggel egy kávé mellett átfutom a híreket. Ne haragudj, vagy badarságokat írsz, Vagy valaki szórakozik.

2022. febr. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

17!


[link]

2022. febr. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Az ügyeiket itt reklámozzák, itt nyilvánosan szoktak egyezkedni...
2022. febr. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Biztos nem azok voltak az elkövetők, akik ide szoktak írni. Normális ember, ha valamit elkövet és felkerül netre, nem tálalja ki, hogy ő volt az.
2022. febr. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!