Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrség tud vajon róla,...

A rendőrség tud vajon róla, hogy szabadultam tegnap a börtönből?

Figyelt kérdés

A poffice-os lopási ügyem miatt tegnap a bv intézetben távmeghallgatáson keresztűl előkészítő űlés volt, ezt követően a bíró szabadlábra helyezett, rég bírói szakba van az ügy, a rendőrség októberbe megküldte az iratokat az ügyészségre, utána a rendőrség kap még egy vádiratot és aztán őket nem érdekli az ügy.


Az ügyész az tudja mert ott volt előkészítő űlésen.


Vajon a városi kapitányságon megtudták, hogy tegnap szabadultam vagy őket erről nem értesíti már a bíró, sem az ügyész?


Vagy, ha rámkeresnek, csak akkor látják?



2022. jan. 14. 14:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Milyen volt az első éjszaka idekint? Nem hiányzott a seggbekuki?
2022. jan. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Nem értesítik levike. Akkor értesítik ha továbbra is kényszeri tézkedés hatálya alatt maradsz, és akkor a lakcím (vagy ahova elrendelik) szerinti illetékes rendőrkapitányságot hisz ők ellenörzik hogy nem e szeged meg a bűnügyi felügyelet szabályait, lábperecet is ők telepítik.
2022. jan. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
De természeten ha rádkeresnem tudni fogják, hisz már nem szerepelsz a bv nyilvántartásában.
2022. jan. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Biztos rámkeresnek, de az ügyvéd azt mondta, hogy le...arnak, nem én vagyok ott a téma, sőt még az ügyész meg a bíró is le...ar.


Azt mondta az ügyvéd, hogy másnap a bíró meg az ügyész meg sem ismerne az utcán.

2022. jan. 14. 14:38
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Na visszatért a Levike.
2022. jan. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Mert baj, hogy én itt egy felhasználó vagyok, aki kérdéseket teszek fel utólsó?
2022. jan. 14. 14:40
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
Jajj Levike, majd ha meglát az első járőr az utcán biztosan híre megy az örsön hogy a balek srác újra szabad.
2022. jan. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
2022. jan. 14. 14:56
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Idekint is van hapsid?
2022. jan. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Levike visszatért...
2022. jan. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!