Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi az, hogy nincs a rendőr a...

Mi az, hogy nincs a rendőr a börtönbe?

Figyelt kérdés

Egy ember tavaly egy kocsmában csak kiabált, kihívták a rendőröket, akik előállították és a zuglói fogdán az egyik rendőr megverte, hogy életveszélyes sérülést szenvedett a fogvatartott.


Most néztem a hiradóba, hogy első fokon nem jogerősen 3 és fél év szabadságvesztésre ítélték a rendőrt.


Az is kiderűlt, hogy a rendőr szabadlábon védekezhetett és dolgozhat is a rendőrségen.


Felháborító.

Az lenne a minimum, hogy amikor elkövette a verést, akkor őrízet és le is tartóztatni.


Hogyhogy nincs letartóztatásban aki ilyen büncselekményt követett el?



2022. febr. 3. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Fogvatartottat nem tilos megverni.
2022. febr. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%
Igy a kerdest jelentettem mint provokativ, aztan az 50 kiloddal allj fel az elso rendor ele akivel szemben allsz aztan mondjad.
2022. febr. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem baj. Azért, hogy büntetlen, ez egy elég súlyos bűncselekmény. Nagyon jól tették, hogy 3 és fèl év letöltendőt adtak neki, reméljük jogerős lesz és börtönbe is megy.


Hülye az összes rendőr amúgy.

2022. febr. 3. 20:07
 4/6 A kérdező kommentje:
102 kilo vagyok.
2022. febr. 3. 20:08
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Minél nagyobb vagy annál nagyobbat esel te tohonya fsz.
2022. febr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kis pufi, rendőr elött meg "igen uram, máris uram" 🤣


Amugy a kérdéssel kapcsolatban annyi, hogy én egy elitélt nem véletlen van ott ahol. Azokat nem tudom sajnálni. Érdekes, hogy én nem élek kiemelkedő körülmények között, de mégsem csináltam még olyat, amiért börtön járna. Aki igen, az meg viselje a következményeket, nem tudom sajnálni. Nem kell az ilyenekkel kiskirályként bánni a börtönben. A rendőrre is vonatkozik, megverte, kiderűlt, akkor viselj ami jár. Gondolom nem azért verte meg, mert szót fogadott és nem csinált semmit.

2022. febr. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!